Sha Po Lang: Tan Lang

1 godz. 41 min.
6,3 310
ocen
6,3 10 310
154
chce zobaczyć
{"type":"film","id":770251,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Sha+Po+Lang%3A+Tan+Lang-2017-770251/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bez wyboru
 • Znowu tzw latający ninja. Czy oni już bez tych tanich i kiczowatych sztuczek filmowych nie potrafią nakręcić porządnej walki? Przecież to aż w oczy kole!! Drewniane aktorstwo, ograne spec efekty i słabiutka fabuła - tyle i aż tyle można powiedzieć o tej produkcji. Ogólnie żal ddupę ściska.

 • alex_gawlas ocenił(a) ten film na: 7

  Paraves Przed chwilą obejrzałem i latających ninja nie uświadczyłem. Fabularnie to taka trochę kopia pierwszego filmu z trylogii Uprowadzona.
  Facet traci żonę w wypadku, jego córka zostaje porwana w Tajlandii więc niczym Liam Neeson wyrusza jej tropem. Walki, owszem są, ale to typowe bijatyki policjanta pomagającemu głównemu bohaterowi jak i jego samego ze zbirami zamieszanymi w porwanie córki.

 • cbool82 ocenił(a) ten film na: 1

  alex_gawlas "Przed chwilą obejrzałem i latających ninja nie uświadczyłem" - scena na dachu budynku.

  "Walki, owszem są, ale to typowe bijatyki policjanta" - hmmm ktoś z rozszarpaną przez hak rzeźniczy kostką i zerwanym kolanem w następnej scenie chodzi gdyby nigdy nic, taaaaakie tam typowe.

  Jako kino akcji z efektami ala Jackie Chan i rozrywka do piwa tudzież "niech sobie leci w tle ja posprzątam mieszkanie" - ok, jako film thriller 1/10

 • cbool82 Tak! Niestety tak już czasem bywa, że ktoś "nie doogląda" i potem (jak alex_gawlas) pisze "nie uświadczyłem". W tym przypadku nie ma co wdawać się w polemikę.