PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534952}

Flight

Bi-sang
5,6 162
oceny
5,6 10 1 162
Bi sang
powrót do forum filmu Bi-sang

W tytule wątku chodzi mi o ten cały film...
Zdaje się jakby był zlepkiem zupełnie bezsensownych scen...
Biją się nie wiadomo dlaczego...
Nie wiadomo czy pocałunki między główną parą były prawdziwe, czy tylko w 'ich myślach'
Nie jest dokładnie wyjaśnione co zrobił ojciec Soo-kyeong jej matce, jeśli trzeba wyczytać z kontekstu to myślę, że może ją zdradzał, ale kto wie...

Najlepszy jest koniec, to to mnie dopiero rozwaliło...
Facet atakuje Si-beom i ten umiera, ale potem uśmiecha się do Soo-kyeong jakby nic mu nie było i na napisach końcowych biegają razem po jakiejś 'anielskiej plaży' ;/
To on umarł i jest w niebie? W takim razie dlaczego jest z nim Soo-kyeong?

Chory film...
Nie polecam

Lenkaaa_93

Mi z kolei film bardzo się podobał - za stosowne uważam napisać tu o tym, bo owe (powyższe) wypowiedzi mogą zrazić odbiorców, którym film może naprawdę przypaść do gustu. Myślę, że dla ludzi, którzy interesują się kulturą koreańską, jest to pozycja ciekawa i całkowicie zrozumiała. Jeśli chodzi o niedopowiedzenia - trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie użyć wyobraźni i nie dorysować sobie brakujących szczegółów. Uważam, że własnie w tym tkwi urok tego filmu - każdy może sobie dorysować, co chce; dla każdego film może skończyć się inaczej, tylko trzeba się wysilić i samemu dopowiedzieć ostatnie zdanie. Bisang jest dla mnie ciekawą historią opowiedzianą w sposób niekonwencjonalny.
Dziękuję za uwagę (jeśli takową przykułam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones