PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778475}

Białe Hełmy

The White Helmets
6,5 1 997
ocen
6,5 10 1 1997
6,4 7
ocen krytyków
Białe Hełmy
powrót do forum filmu Białe Hełmy

Kontrowersje...

ocenił(a) film na 6

Pewnie większość słyszała o "Białych Hełmach". Film nie porusza/nie odnosi się do zarzutów o wspieranie terrorystów za zgodą i przy wsparciu Zachodu. Mamy tu wyłącznie pokazanie 1 strony/punktu widzenia. Kamera pędzi jak szalona. Sam dokument mnie nie powalił.

wazka16

Wlasnie bylam ciekawa czy cos w tej kwestii zostanie poruszone...

ocenił(a) film na 6
izabela00

Bohaterzy dokumentu tylko opowiadają o swojej pracy i o szkoleniu w Turcji.

wazka16

W takim badz razie nie trace czasu na to.
Dzieki!

ocenił(a) film na 1
wazka16

http://antimedia.pl/szara-prawda-o-syryjskich-bialych-helmach/ tutaj bardzo ciekawy oraz szczegółowy artykuł opisujący white helmets...

windu182

A chociaż prawdziwy?

ocenił(a) film na 6
wazka16

Widzę, że rosyjskie trolle wciąż aktywne... Proszę przekazać moje pozdrowienia dla pani Evy Bartlett. Rzygać się chce kiedy czyta się te wasze wymiociny towarzysze.

https://www.channel4.com/news/factcheck/factcheck-eva-bartletts-claims-about-syr ian-children

ocenił(a) film na 6
HaVoC_87

Nie interesuje się polityką,więc nie wiem kim jest ta twoja Bartlett. Nikt ci nie karze czytać komentarzy, idioto. Nic dziwnego, że źle się po nich czujesz,skoro ich nie rozumiesz,bo przecież wyraźnie napisałam,że czepiam się braku w filmie odniesienia do zarzutów stawianych organizacji i ustosunkowania się do nich.Ale ty odmóżdżony trollu uznałeś,że skoro napisałam,że Białe Hełmy wywołują kontrowersję (co jest prawdą) to muszę zgadzać się z jaką wersją wydarzeń (w tym przypadku z rosyjską).
PS. Jestem Polką,więc już prędzej polski troll (jaki troll,po prostu komentuje film,ale widać ludzkość nie rozumie czym jest forum),a nie rosyjski. Oops ,ty przecież lepiej wiesz jakiej jestem narodowości.A i pozdrów swój mózg, a może wreszcie zaczniesz go używać.

ocenił(a) film na 6
wazka16

taaa... wypowiadać się na temat kontrowersji i nie wiedzieć kim jest pani Bartlett... Temat dogłębnie zbadany jak widzę.

użytkownik usunięty
HaVoC_87

Rosyjskie trolle buszują po filmwebie żeby mylić tropy :D

PS To prawda

ocenił(a) film na 1
HaVoC_87

channel4 :D ile centow za wpis bocie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones