PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11633}

Biały Kieł 2: Legenda o Białym Wilku

White Fang II: Myth of the White Wolf
6,9 2 207
ocen
6,9 10 1 2207
Biały Kieł 2: Legenda o Białym Wilku
powrót do forum filmu Biały Kieł 2: Legenda o Białym Wilku

Aktorzy średni, fabuła średnia, Biały Kieł średni (w pierwszej części przynajmniej
przypominał wilka, a tu dali rasowego Huskiego, czy tam Malamuta)... Ogółem taki sobie.
Ani dobry, ani zły, fani Białego Kła z pewnością powinni obejrzeć, jednak ogółem nie
polecam.
Całkiem nie do porównania z oryginalnym Białym Kłem. Zawiodłam się na tym filmie, a tak
ciężko go szukałam.

ocenił(a) film na 6
Syenne

Był wczoraj w telewizji. Niestety, ale też się zawiodłem. Słaba fabuła i kompletnie nie nawiązująca do książki ani pierwszej części filmu. Spodziewałem się czegoś lepszego, a tutaj wszystko przypominało kino akcji klasy C...

ocenił(a) film na 7
underground73

teź wczoraj widziałem, dużooo słabszy od 1-szej części ,ale z sentymentu daje 7

pawel997402

Uwielbiam Białego Kła, ale mimo sentymentu ode mnie mocne 5.
Pies jak najbardziej słodki, wilki też się pojawiły (gdyby dali więcej scen /nowego/ Kła z tą białą wilczycą, to może, może...), ale reszta po prostu słaba. Niestety :c.

ocenił(a) film na 7
Syenne

pierwsza część była taka bardziej "klimatyczna" więcej scen z własnie wilkami/wilczycą to nadawało filmowi "to coś" coś czego w dwójce niestety zabrakło :/

ocenił(a) film na 3
Syenne

Nijak ma się do pierwowzoru - cieniutki, cieniusieńki - 3/10 !!!

Szpila_1308

zaiste,. bardzo słaby film , który pewnie tylko temu powstał zeby żerować na orginalnym "Biały Kieł" który okazał się sukcesem , a jak to zwykle bywa w USA zwłaszcza ze jak film okaze sie dobry to zaraz musi być część ,2,3,4,5,6,7............

konradek007

Zgadzam się z Tobą. Fabuła nijak ma się do książki, nie mówiąc o pierwszej części o Białym Kle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones