PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557334}

Biały słoń

Elephant White
5,3 4 446
ocen
5,3 10 1 4446
Biały słoń
powrót do forum filmu Biały słoń

Podziwiam tych, którzy dotrwali do końca.
Tego się nie da oglądać, pierwsze 10 minut było zjadliwe (optymistycznie powiedziawszy), utknęłam na 45 minucie i obrzydzenie nie pozwoliło mi dalej tej szmiry oglądać. Nawet nie wiem jak to coś sklasyfikować, żal i boleść, upadek kina się zbliża...

ocenił(a) film na 1
k0chanka

Zgadzam się w pełni. Też ok 45min poszedłem spać. Bacon idzie w próżnię....

ocenił(a) film na 4
k0chanka

Ja wymęczyłem ten film do końca i muszę wam powiedzieć , że wiele nie straciliście. Film b. słaby chociaż głównego aktora nawet lubię

ocenił(a) film na 3
cacau

Słabizna :/ szkoda kasy, a przede wszystkim czasu. Pomysł na film może i był, ale realizacja moim zdaniem słabiutka. Dialogi jakieś takie "niedodupcone", spodziewałem się też o wiele więcej po Kevinie (niestety)... 3/10- stanowczo nie polecam!

ocenił(a) film na 3
Gaeth

Ja nawet specjalnie nie wiem o co w nim chodziło no ale przynajmniej trochę żółtków powybijał

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zdzichu35

Tu nikt tego badziewa nie obejrzał w całości, nie oczekuj odpowiedzi ;)

k0chanka

Ja obejrzałam, na modelach broni się nie znam, ale jak zechcę znajdę odpowiedź.
Film wcale nie jest zły, powalają mnie takie wpisy jak :"Ja nawet specjalnie nie wiem o co w nim chodziło no ale przynajmniej trochę żółtków powybijał" - no comments.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones