Belyj tigr

1 godz. 44 min.
5,2 2 453
oceny
5,2 10 2453
920
chce zobaczyć
{"type":"film","id":651647,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Belyj+tigr-2012-651647/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Biały tygrys
 • lukaszov20 ocenił(a) ten film na: 8

  Jeśli ktoś lubi kino rosyjskie i klimat wojny to film będzie się podobał.
  Film trzyma w napięciu i wprowadza klimat tajemniczości i dreszczyku. POLECAM

 • Mistrzu-1 ocenił(a) ten film na: 3

  lukaszov20 Ja bardzo lubię kino rosyjskie i klimat wojny a ten film był beznadziejny i bezsensowny. Na pewno nie będzie się podobał osobom lubiącym ten klimat i kinematografię.

 • kkutz ocenił(a) ten film na: 9

  lukaszov20 Koniec wojny na froncie wschodnim. Tajemniczy niemiecki czołg "Tygrys" nie wiadomo czy jest wytworem wyobraźni czy bardzo dobrą, nową niemiecką bronią - pojawia się nagle z lasów i bagien i niszczy czołgi radzieckie, ciężarówki, działa. Czy jest tylko wytworem wyobraźni lejtnanta Najdienowa, który ocalał z jednego ze spalonych przez niego T-34, i który zniszczenie go uczynił celem swojego życia? Ale nie jest to tylko film w stylu gry "War of Tanks"; jest pokazane także podpisywanie kapitulacji przez III Rzeszę i świetnie przedstawione myśli/poglądy hitlerowskich wyższych dowódców wojskowych na przegraną wojnę i jej sens. Bardzo dobry.

 • anna_o3 ocenił(a) ten film na: 8

  lukaszov20 Film niespójny. O ile dobrze wprowadza w emocje i w klimat fantazy to potem nagle w dwóch zdaniach wyjaśnia, że "biały tygrys" to demon wojny a Najdienow - duch zemsty (również chowający się w zaświatach) i podpiera to całkowicie realnymi (nawet w dzisiejszych czasach) wyjaśnieniami Hitlera. Chyba w końcówce zabrakło klimatu ale film ogólnie interesujący.

 • witmannn ocenił(a) ten film na: 8

  lukaszov20 Popieram