plakat filmu Biełowowie

Biełowowie

Belovy
7,5 14
ocen
7,5 10 1 14
35
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}

{"type":"film","id":527791,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bie%C5%82owowie-1992-527791/tv","text":"W TV"}]}
Biełowowie
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    wypożycz / kup
    od 8,99 zł
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    abonament
    za 24,99 zł


Portret pozornie zwyczajnej rosyjskiej rodziny mieszkającej gdzieś na zapadłej prowincji. Anna Fiodorowna, wciąż żałuje, że nie poślubiła mężczyzny swojego życia. Prowadzi też gospodarstwo, podczas gdy jej brat, Michaił - postać jak z Dostojewskiego - spędza czas głównie na upijaniu się do nieprzytomności i filozoficznych monologach, oPortret pozornie zwyczajnej rosyjskiej rodziny mieszkającej gdzieś na zapadłej prowincji. Anna Fiodorowna, wciąż żałuje, że nie poślubiła mężczyzny swojego życia. Prowadzi też gospodarstwo, podczas gdy jej brat, Michaił - postać jak z Dostojewskiego - spędza czas głównie na upijaniu się do nieprzytomności i filozoficznych monologach, o tym, jak należałoby urządzić społeczeństwo i kogo należałoby z niego wyeliminować. Żyjącą na uboczu parę uciekinierów z miasta od czasu do czasu odwiedzają bracia, Wasyl i Sierioża, co staje się okazją do wspólnej, suto zakrapianej bani i ciągnących się długo w noc niespokojnych rozmów... Ten formalnie niezwykle wyrafinowany dokument z perspektywy pozostawionego na marginesie życia społecznego inteligenta ukazuje niezwykły moment w najnowszej historii Rosji, kiedy to na krótką chwilę porzuciła ona imperialne zapędy.

Biełowowie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.