Billboard

1998 1 godz. 35 min.
6,2 4 885
ocen
6,2 10 4885
1 155
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":638,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Billboard-1998-638/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Billboard
  • Koper_Zielona ocenił(a) ten film na: 9

tylko jakoś Piotr Fronczewski na kloszarda za licho nie pasuje:)

• Magnuson ocenił(a) ten film na: 10

Koper_Zielona Jeżeli chodzi o kino sensacyjne, to jeden z najlepszych polskich filmów. Ocena 6 to jakiś żart

Magnuson Dokładnie!

• maciej2801 ocenił(a) ten film na: 8

Koper_Zielona Mi sie piciu podobał kloszard memeja. A sam film no mocna 8 bo w Polsce czegoś takiego nie kręcilo się do tej pory

maciej2801 Niestety, a szkoda, bo film się naprawdę udał

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

Koper_Zielona Mnie Piotr Fronczewski na kloszarda pasował. Film niezły, ale rewelacja nie była. Na film poszło mało osób. Szkoda, że film nie miał większego budżetu. Doskonale spisał się Paweł Kukiz.

Z Kukizem pełna zgoda! W ogóle Kukiz to powinien przy filmie zostać, bo świetnie wypadał, za to w polityce to... populizm i tyle. Niepotrzebnie się rozmienił

• Koper_Zielona Jednak wypada ostrzec, że nie jest to film dla wrażliwych osób, ani dla bardzo młodych. Pamiętam, że zacząłem oglądać ten film z nudów - leciał w nocy w TV. Kompletnie nie spodziewałem się takiej chorej jazdy i to, co zobaczyłem, wstrząsnęło mną. Ten film stanowi pewnego rodzaju podróż do świata i głów chorych sadystów, którzy zaspokajają się torturując bezradne ofiary. Umówmy się: nie każdy ma ochotę na takie tripy. Ja po tym filmie czułem się zbrukany i długo dochodziłem do siebie.

Poza wątkiem: Kukiz faktycznie był bardzo dobry.