PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120986}

Czarna Wdowa

Black Widow
6,3 55 612
ocen
6,3 10 1 55612
5,8 36
ocen krytyków
Czarna Wdowa
powrót do forum filmu Czarna Wdowa

Jak myślicie ten film będzie prequelem? Co sądzicie o teorii, że gdy Cap zwrócił kamień na Vormir to Natasha mogła wrócić do żywych? To by było bardzo komiksowe no i pierwsze zmartwychwstanie w MCU. Chociaż w wtedy jej poświęcenie w Endgame trochę by straciło na znaczeniu. Sama nie wiem czy bardziej bym chciała, żeby ożyła czy lepszy prequel najlepiej o słynnym Budapeszcie

Sunshine_99

Dobra teoria z tym kamieniem, ale raczej będzie to związane z Budapesztem albo czasami kiedy nie była jeszcze w tarczy

Sunshine_99

Większość filmu będzie związana z Budapesztem, jak słyszałam. A co do tych kamieni mam taki sam dylemat jak ty. Z jednej strony świetnie by było, żeby ożyła, ale z drugiej... Też mam mętlik :/ zobaczymy co zrobi Marvel ;) pozostało nam czekać

ocenił(a) film na 5
Sunshine_99

Budapeszt to żarcioch rzucony mimochodem, dlatego działał.
Pokazanie w rzeczywistości tej akcji nieco ją unieważni i stanie się wyjaśnianiem niepotrzebnego.

Sunshine_99

Loki co film powstawal zmartwych ;P

ocenił(a) film na 7
Sunshine_99

Ani jedno ani drugie. O Budapeszcie już gadają w czasie Civil war a ten film się na 100% dzieje po Civil War. O jakimś wskrzeszaniu też bym zapomniał przynajmniej na razie. Bo straciło by to jakikolwiek impakt jeśli chodzi o śmierci postaci z MCU. Definitywnie zginął Iron-Man, Natasha, Heimdall, Gamorra i Loki. I wątpie żeby która kolwiek z tych postaci powróciła ot tak jak to robią postacie z CW/DC z Jamą łazarza. Jedyne co daje jakiekolwiek szanse Wdowie oraz Gamorze to fakt że być może faktycznie ich dusze są w tym kamieniu dusz i być może istnieje sposób na jakieś ich odzyskanie ale to bym już szedł z dywagacjami w tym kierunku że któryś z filmów zostanie w tym kierunku rozwinięty. Np Strażnicy III będą chcieli ratować Gamorrę a Nataszę niejako w bonusie dostaną.. W końcu Vision też niby zginął ale każdy kto oglądał uważnie wie że postać ta została przepisana przez Shuri i na bank powróci. Tym bardziej że serial...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones