PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120986}

Czarna Wdowa

Black Widow
6,3 55 664
oceny
6,3 10 1 55664
5,8 36
ocen krytyków
Czarna Wdowa
powrót do forum filmu Czarna Wdowa

Jak myślicie, w którym momencie skończy się film? Będzie jakieś nawiązanie do tych wcześniejszych produkcji MCU? Ja pierwszy raz zetknąłem się z Natashą w drugiej części Iron Mana. Jest opcja, że film skończy się kiedy Czarna Wdowa dostaje zlecenie zatrudnienia się w dziale prawnym u Starka?

ocenił(a) film na 10
ARTUR_DZ

podobno akcja dzieje się po wojnie bohaterów a przed IW

bialywilk11

Z jednwj strony trochę lipa. Fakt, nie wiadomo co Natasza robiła w tym czasie. A mogła mieć ciekawe przygody. Ale wiadomo będzie z góry że będzie szczęśliwy finał. No i ciekawe jak będzie wyglądała scena po napisach. A swoją drogą. W ten sposób można zrobić też 4 cześć Iron Mana.

ocenił(a) film na 10
ARTUR_DZ

zgadzam się można - zobaczymy jak będzie to wyglądać po pierwszym zwiastunie


dowiemy się również co działo się w Budapeszcie

bialywilk11

Chyba się jeszcze nie dowiemy. Coś mi się wydaje, że Budapeszt to stare dzieje jeszcze z początków działalności Czarnej Wdowy w Tarczy.

ocenił(a) film na 10
lakmen44

Jako wspomnienia

bialywilk11

To wtedy może tak. Ciekawe, czy Jeremy Renner zagra w Czarnej Wdowie. Przydałby się.

lakmen44

Na plakacie go nie ma ;)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2328588090602396&set=gm.2483653495051049 &type=3&theater&ifg=1

Falkor1

Ciekawe kiedy będzie trailer.

lakmen44

podobno 14 (?) grudnia ma wyjść pierwszy trailer

Cravlin

No to czekamy.

użytkownik usunięty
lakmen44

Sceny w Czarnej Wdowie były nagrywne w Budapescie, więc jest cień szansy, że jakieś wzmianki się pojawią lub powrót Nat do tego co się wydarzyło przed współpracą dla Tarczy. Jeremy nie pracował przy tym filmie, więc ten aspekt napewno zostanie ominięty. Dzisiaj wyszedł trailer :)

Wiem, widziałem trailer :D

ARTUR_DZ

mam nadzieje, że po napisach pokażą Sama w kostiumie kapitana. Byłoby to niezłe wprowadzenie do F&TWS

ocenił(a) film na 5
ARTUR_DZ

W tym przypadku w momencie premiery. Kolejny durny marvel

ARTUR_DZ

Fajnie by byłogdyby twórcy filmów Marvela więcej nawiązywali do innych filmów np.jakby Thor zaprosił Avengers do Asgardu itp.A nie tylko po końcowych napisach coś tam pokazali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones