PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98534}

Blade: Mroczna Trójca

Blade: Trinity
6,6 64 561
ocen
6,6 10 1 64561
4,0 7
ocen krytyków
Blade: Mroczna Trójca
powrót do forum filmu Blade: Mroczna Trójca

Te wampiry z Blade`a nie są w ogóle straszne.Jak dla jakiś dzieci bajeczki...

ocenił(a) film na 9
g_lox

One nie maja byc straszne, Blade jest na podstawie komiksow a nie jakis tam zwykly horrorek .

Napier

no to co, że na podstawie komiksu, to nie muszą być straszne? właśnie to jest niefajne w bladzie, że wampiry to lamusy...po co mi film o wampirach, w którym wampiry to lamusy..?

kanbus

chociaż ja akurat się odnoszę do dwójki, gdzie straszne były tylko te zmutowane wampiry a zwykłe było tak łatwo usiec, że to az żal. w trójce nie pamiętam, dawano oglądałam, może było trochę lepiej. z tego co pamiętam to Purcell był spoko.

g_lox

ale film chociaż ciekawy, a w saga zmierzch to już dopiero lamusy hahahah lowelasy jeba...ne

Mothyff

masz racje,ja bladowi daje 10 za fabułę i za wszystko,lubię krew więc o wampirach temat ale film genialny

g_lox

Tu nie chodzi o to żeby one były straszne, w filmie Zmierzch też nie były, ogółem filmy o wampirach straszne nie są, bo wyglądają jak ludzie, różnią je tylko krwiożerce kły ; )

Robaczek_12

zobacz sobie 30 dni mroku,jest zajebisty

g_lox

Właśnie mam ten film w rekomendacjach, wiec duże prawdopodobieństwo, że dla mnie też będzie zajebisty ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones