PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562383}

Bleach the Movie: Hell Verse

Bleach: Jigoku-hen
7,4 2 584
oceny
7,4 10 1 2584
Bleach: Jigoku hen
powrót do forum filmu Bleach: Jigoku-hen

Świetna, przebojowa, dynamiczna, nie naciągana, z konkretną fabułą itd. 10/10

Mam tylko jedno pytanie.
Jeśli ktoś z Was pamięta odc. 299 który był jak gdyby wprowadzeniem do tego filmu, czy był to odcinek powiązany z tym filmem bo już nie pamiętam?

Karolexification

tak jak sam powiedziałeś, to jest coś w rodzaju wprowadzenia do kinówki, ale nie jest konieczne żeby oglądać to przed filmem ;p ja bym traktowała to raczej jako reklamę/zachętę do obejrzenia filmu ;)

a co do samego filmu, to jest to chyba najlepsza kinówka z Bleach'a jaka do tej pory powstała ;)

użytkownik usunięty
grin_of_soul

najgorsza ...

ocenił(a) film na 10
Karolexification

Cieszą mnie pozytywne opinie na temat tego filmu bo wreszcie mogę się z nimi zgodzić :) po obejrzeniu 3 części zastanawiałam się czy będzie kolejny film i jeśli tak, to z jakimi przeciwnościami tym razem zmierzą się Ichigo- tachi, czy w ogóle jest jeszcze szansa na coś świeżego i nowego czy czeka nas tylko droga w kierunku powtarzających się schematów... Nowe miejsce akcji i odpoczynek od ciągle tych samych kapitańskich Bankai dały mi możliwość polubienia Bleach' a jeszcze bardziej :)

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Nie ziębi, ani nie grzeje. Lepsze od poprzednich, które były trochę napaćkane, ale tutaj też sporo paćkania: rzucenie ciekawych wątków i nie rozwiniecie ich, kuszenie openingiem i fillerem osób liczących na choćby chwilowy powrót arrancarów, ogółem czuje niedosyt i nie jestem pewna, czy oglądałam film, czy wprowadzenie do takowego. Ale było lepiej niż z poprzednimi, tj fabuła ciekawsza i bardziej trzymała sie kupy ^-^
Szkoda, że nie rozwinięto niektórych wątków, jak dla mnie to był materiał na dłuuuugą serię ciekawych fillerów, a nie tylko film ;)

LeliaChant

Ogólnie filmy dla Noriyukiego wyszły dosyć kiepsko w odróżnieniu od anime. Tych filmów mogłoby tak naprawdę nie być, żeby nie psuć dobrego klimatu z anime. No, ale nie popsuło i dobrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones