7,4 4 554
oceny
7,4 10 1 4554
1 181
chce zobaczyć
{"id":"446620","linkUrl":"/film/Bleach%3A+The+DiamondDust+Rebellion+-+M%C5%8D+Hitotsu+no+Hy%C5%8Drinmaru-2007-446620","alt":"Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mō Hitotsu no Hyōrinmaru","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/66/20/446620/7170242.2.jpg"}
Ichigo i jego przyjaciele poszukują złodziei ważnego dla Społeczności Dusz artefaktu, aby oczyścić z zarzutu zdrady kapitana Hitsugayę.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Cenny artefakt znany jako "Pieczęć Króla" został skradziony przez tajemniczą grupę ludzi podczas transportu do Społeczności Dusz. Hitsugaya Toushiro, kapitan 10-tej dywizji, który został wyznaczony do transportu, walczy z przywódcą rabusi i krótko potem przepada. Po incydencie, Seireitei uznało kapitana za zdrajcę i rozkazało Go pojmać,Cenny artefakt znany jako "Pieczęć Króla" został skradziony przez tajemniczą grupę ludzi podczas transportu do Społeczności Dusz. Hitsugaya Toushiro, kapitan 10-tej dywizji, który został wyznaczony do transportu, walczy z przywódcą rabusi i krótko potem przepada. Po incydencie, Seireitei uznało kapitana za zdrajcę i rozkazało Go pojmać, a następnie dokonać na nim egzekucji. Kurosaki Ichigo nie wierzy w to i wraz z Matsumoto Rangiku, Kuchiki Ruki'ą i Abarai Renji'm obiecują odkryć mózg misternego planu skradzionej pieczęci, odnaleźć Hitsugay'ę i oczyścić jego imię z zarzutów. Tymczasem, łotrzyk Hitsugaya poszukuje sprawców i rozwiązania mrocznej tajemnicy dotyczącej już długo nieżywych Shinigami.

na podstawie
studio
Gekijô-ban Burîchi 2 Seisaku Iinkai / Studio Pierrot Co. Ltd. / Viz Media
inne tytuły
Gekijô ban Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mô Hitotsu no Hyôrinmaru (zapis łaciński) (pełny tytuł) Japonia
Bleach: The DiamondDust Rebellion (tytuł skrócony) Japonia
劇場版Bleach The DiamondDust Rebellion もう一つの氷輪丸 (pełny tytuł) Japonia
Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mou Hitotsu no Hyourinmaru (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Japonia
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Najlepszy

  kubixer11 ocenił(a) film na 10

  Według mnie najlepszy przepełniony akcją z sensowną fabułą i fajną rozperduchą na końcu rozwala memories of nobody

 • 10/10

  Karolexification ocenił(a) film na 10

  O wiele lepszy od 1. części. Rewelacyjny, na prawdę bardzo dobry. Tutaj czułem emocje, które powinny wypływać z ideału anime.

  3
  • Jaka kolejność?

   Edwarella

   Zobaczyłam różne części tego anime i nie za bardzo wiem, który to sezon 1, 2 , 3itd. Proszę o pomoc osoby znające to anime :)

  • film na pewno nie gorszy od poprzedniego

   Rincewind85 ocenił(a) film na 5

   choć nie wiem czy lepszy ani czy dobry. niestety prawda jest taka, że w przypadku filmów podpinanych pod tasiemcowe serie anime - zwykle stają się one półtoragodzinnymi filerami. jak na razie oba filmy (bo tylko te 2 póki co widziałem) do Bleacha nie były złe. sęk w tym, że ... więcej

  • Hm.

   PaulaGajcuPL ocenił(a) film na 9

   Według mnie jak najsłabszy z Bleach Movies ;/ Ale i tak ma 9/10 a Inne filmy Bleacha 10/10. No myślałam że to teraz Toshiro chciał się zrzec Hyonimaru xD

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.