PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 200 929
ocen
7,7 10 1 200929
7,7 60
ocen krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

Wydaje się ze zagra w Wenecji. A jak nie to w innym festiwalu, może Locarno. To może być polski kandydat do oscara.
Osobiście czekam i nie dziwią mnie te newsy bo zarówno Miasto 44 i Sala samobojcow sa super imho. No i to reżyser ktory potrafi wyciskac wszystko ze swoich aktorów.

damiansport1

Taa? Tekścik sponsorowany?

Nick_filmweb

No i Boże Ciało w Wenecji, partaczu. A ty z piwkiem przed kompem, pajacyku ;-) ? Buahahahahahahahahhaahahhahaah

ocenił(a) film na 8
onkin33

Nic dodać, nic ująć.

Alex_Tyler

Ty już nawet nie masz czasu na wypicie piwka, wazeliniarzu.:)

ocenił(a) film na 8
Nick_filmweb

Prawdę napisał, film trafił do Wenecji, wygrał tam jakąś nagrodę, potem trafił do Toronto, recenzje bardzo pozytywne i mamy oscarowego kandydata. Ale jak ktoś dobrze wróży polskiej produkcji, albo (o zgrozo!) pisze, że lubi filmy tego twórcy, to musi być od razu sponsorowany...

Samaranth

Chodzi o styl.

ocenił(a) film na 8
damiansport1

miasto 44 super to mocne nadużycie, aczkolwiek Boże Ciało w zwiastunie wygląda obiecująco.

ocenił(a) film na 9
damiansport1

Prorok

Mikrox07

Rzeczywiście Prorok.

damiansport1

Mogę poprosić o numery Lotto w najbliższym losowaniu? Gratulacje!!! Trafiony w 10 !!!

ocenił(a) film na 8
Zilpha

Dzięki. Nie mam. Potrafię Przewidywać jedynie wydarzenia zwiazane ze sztuką filmową.

damiansport1

dobre geny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones