Odtwórz Zwiastun nr 1 1:32
Film

2020 1 godz. 36 min.
4,9 647
ocen
4,9 10 647
85
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"853975","linkUrl":"/film/Body+Cam-2020-853975","alt":"Body Cam","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/39/75/853975/7922344.2.jpg"}
Los Angeles. W deszczową noc zostaje zatrzymana podejrzana furgonetka bez tablic rejestracyjnych. Gdy ginie policjant, zapis kamery odczytuje tylko funkcjonariuszka Renee, która postanawia wyjaśnić śmierć kolegi.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Body Cam
Body Cam (2020) Zwiastun nr 1 1:32
Body Cam | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2020 | Film Prowadząc śledztwo w sprawie osobliwej śmierci policjanta, weteranka Renee Lomito ([person=310652]Mary J. Blige[/person]) odkrywa tajemniczą postać na nagraniu kamery osobistej policjanta. Nawiedzana wizjami tego wydarzenia podejrzewa udział złych mocy, które miałyby brać na cel policjantów z jej oddziału. Ścigając się z czasem w poszukiwaniu osoby, która jej zdaniem zdoła zapobiec kolejnym morderstwom, w szeregach policji Renee natrafia na ponury sekret dotyczący strzelaniny oraz tuszowania faktów w sprawie nieuzbrojonego młodego mężczyzny.

Prowadząc śledztwo w sprawie osobliwej śmierci policjanta, weteranka Renee Lomito (Mary J. Blige) odkrywa tajemniczą postać na nagraniu kamery osobistej policjanta. Nawiedzana wizjami tego wydarzenia podejrzewa udział złych mocy, które miałyby brać na cel policjantów z jej oddziału. Ścigając się z czasem w poszukiwaniu osoby, która jejProwadząc śledztwo w sprawie osobliwej śmierci policjanta, weteranka Renee Lomito (Mary J. Blige) odkrywa tajemniczą postać na nagraniu kamery osobistej policjanta. Nawiedzana wizjami tego wydarzenia podejrzewa udział złych mocy, które miałyby brać na cel policjantów z jej oddziału. Ścigając się z czasem w poszukiwaniu osoby, która jej zdaniem zdoła zapobiec kolejnym morderstwom, w szeregach policji Renee natrafia na ponury sekret dotyczący strzelaniny oraz tuszowania faktów w sprawie nieuzbrojonego młodego mężczyzny.

studio
Ace Entertainment
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Body Cam
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mieszane uczucia

  Tomi_36 ocenił(a) film na 5

  - Drewniana gra aktorska, - 3/4 filmu w nocy + w miarę ciekawa historia

 • Black lives matter

  Julian_Mach ocenił(a) film na 3

  Nie dość, że czarny obraz, to na dodatek czarni bohaterowie. Generalnie czarno to widzę. Czy filmy z białymi bohaterami są dzisiaj niepoprawne poliltycznie?

 • Biali źli ale czarni gorsi !

  Oeniusz ocenił(a) film na 5

  Głuchy 13 latek bez nadzoru rodzica w środku nocy na jakimś totalnym zadupiu ...druga scena jak o wiele młodsze dziecko samo bawi się na środku ulicy i jeszcze oburzenie rodziców i sąsiadów gdy zjawia się patrol policji ...nie mam pytań .

 • Dobry horror

  kane_m_a ocenił(a) film na 7

  Bardzo klimatyczny dobry horror, niekturzy piszą że obraz ciemny takie typu filmy trzeba oglądać w nocy z dźwiękiem przestrzennym albo na słuchawkach będzie wtedy zupełnie inny odbiór filmu. Ocena bardzo zanirzona.

  1
  • Takie sobie filmidło

   and_lid

   Treść taka sobie, aktorstwo też żadne. Ostatnio coś moda zapanowała na biało-czarne mieszanki aktorskie. Tutaj chociaż król Artur nie był czarny. Żeby coś ci "aktorzy" chociaż cokolwiek prezentowali swoją grą.

   4