PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663259}

Bodyguard Zawodowiec

The Hitman's Bodyguard
7,2 110 513
ocen
7,2 10 1 110513
5,6 14
ocen krytyków
Bodyguard Zawodowiec
powrót do forum filmu Bodyguard Zawodowiec

Co was tak oczarowało ? przekleństwa, które były co chwilę ? , a może lanie się krwi jak ketchup bo trupów w tym filmie też sporo jeden po drugim. Absurd gonił absurd zatęskniłem za starymi filmami akcji z lat 90. Ludzie czy wy jesteście ślepi ten film to gniot i to słaby. Ten film udowodnił jedno, że mierny reżyser nawet zatrudniając takich aktorów jak Gary Oldman, Salma Hayek, Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson można nagrać kupę i popsuć dobre widowisko.

ocenił(a) film na 9
drgfdg

Serio film jest bardzo dobry a krytykuje go osoba która zachwyca się filmami typu Nago. Naprawdę wyszukany i wysublimowany przepełniony głębia humor:P

Masterxxxx

Bo akurat Hitman's Bodyguard ma wyszukany, wysublimowany i przepełniony głębią humor :D

ocenił(a) film na 9
Ziomaletto

Nie ale jest może się podobać zależy od poczucia humoru tylko śmieszy mnie to że jedni rugają film za to że się im nie podobała i argumentują że może się podobać tylko dzieciom. Trzeba zrozumieć to że nam nie podoba a 80% widowni tak to nie znaczy że oni są w błędzie i się nie znają . Własnie tego typu zachowanie jest bardzo nie dojrzałe. Byłem w kinie i się świetnie bawiłem zresztą jak znaczna większość ludzi na sali nie będę się za wszystkich wypowiadał.

Masterxxxx

Bawi mnie argumentowanie swoich racji: "bo większości się podoba". Tak, jakby to był uniwersalny wyznacznik do tego, czy dany film jest dobry czy nie.

ocenił(a) film na 9
Ziomaletto

No bo to jest uniwersalny wyznacznik film ma się podobać a szukanie na siłę argumentów że reszta nie ma racji no wiesz to tak jak byś mówił wy jesteście debilami ja mam racje ja się znam:P ocena filmu nigdy nie może być w pełni obiektywna to nie matematyka:P

Masterxxxx

Twoje posty są zabawniejsze niż film, o którym mówimy. Winszuję.

ocenił(a) film na 9
Ziomaletto

No ba jakiś sposób na nudę jest :P Ale robi się już nudne wiec nie ma sensu dalej tego ciągnąc :P

Masterxxxx

Master idz spakuj sie do szkoly a nie siedzisz na filmwebie i udajesz mądrego z marnymi argumentami

Ziomaletto

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 8
drgfdg

A mnie zawsze śmieszy ten argument o przekleństwach w amerykańskich filmach, jakby scenarzyści w polskich filmach, zwłaszcza w tych bardziej masowych, unikali wyrazów na ch, k, p itd. Krew może i gęsto się leję ale trudno, żeby było inaczej, w filmie akcji w którym główną rolę gra jeden aktor znany z Deadpoola a drugi również kojarzony głównie z postaci kryminalistów, co przytacza także jego biografia na FW. Stare filmy akcji może rzeczywiście posiadały bardziej wysublimowany scenariusz i bardziej wyrazistych bohaterów, ale nie zapominajmy że to KOMEDIA SENSACYJNA i nie możemy jej przyrównywać do Pulp Fiction czy Morderstwa Doskonałego w których próżno było szukać akcentów komediowych.

Oczywiście, że nie wszystkim ten film musi się podobać, jednak jeżeli ktoś szuka niezbyt skomplikowanego filmu akcji po ciężkim dniu, to w mojej opinii ten film naprawdę potrafi wyjść naprzeciw niezbyt wygórowanym oczekiwaniom odnośnie fabuły.

ocenił(a) film na 8
drgfdg

Ja mam 50 lat i swietnie sie bawilem. Jesli ty nie to twoja sprawa. Popraw dekiel bo pusty i nie pracuje

drgfdg

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones