PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4287}

Bodyguard

The Bodyguard
7,2 103 352
oceny
7,2 10 1 103352
6,2 10
ocen krytyków
Bodyguard
powrót do forum filmu Bodyguard

w którym aktorzy graliby tak jakby naprawdę byliby w sobie zakochani. Wielki szacunek dla Whitney - zagrała fenomenalnie a jej przerażone spojrzenie gdy Frank został ranny powinno przejść do historii kina!

ocenił(a) film na 9
onaaa1979

Zgadzam się w 100 %. Dzisiaj oglądam ten film enty raz..... Po 26 latach twierdzę dalej że to świetne kino.

ocenił(a) film na 9
jakuszyn71

Również podzielam Wasze zdanie. Można oglądać ciągle i zachwycać się nad każdym szczegółem.

ocenił(a) film na 5
onaaa1979

Serio? Oglądałem film wczoraj i chemii między Kevinem i Whitney ani gram. Już w randomowej komedii romantycznej z Meg Ryan było jej więcej.

ocenił(a) film na 4
adamcpdst

Dokładnie. Wątek miłosny wypada tu dość słabo i o ile obroniłby się w komedii romantycznej to w filmie, który ma być "na serio" wypada słabo.

adamcpdst

Widocznie masz zerowe pojęcie o ludziach. Kevin nawet wygłaszał mowę na jej pogrzebie. Do końca życia byli bliski przyjaciółmi.

ocenił(a) film na 10
Bartus0077

Lol, koleś pisał o chemii w filmie, a ty to bronisz ich relacjami w życiu prywatnym.

ocenił(a) film na 9
onaaa1979

Jak krzyczy Its my bodyguard! To zawsze mam ciaryy♥️

ocenił(a) film na 10
onaaa1979

Akurat wątek miłosny w tym filmie wypadł przeciętnie. Po Kevinie tej miłości trochę nie widać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones