6,8 985  ocen
6,8 10 1 985
5,5 4 krytyków
Bokser
powrót do forum filmu Bokser

bohatera. Glownym celem tego filmu bylo pokazanie ze przez sport mozna wyjsc na ludzi, ze przez trening z dziada mozna stac sie kims, mozna osiagnac sukces.
Jak dla mnie to nic szczegolnego.

--
amator

filipmosz

(SPOJLER)
Amatorze, nie mogę się z Tobą do końca zgodzić. Po pierwsze, film, może nie jest super dokładną psychoanalizą, jednak myślę, że przedstawia pewien portret psychologiczny i jego zmianę (u głównego bohatera). Poza tym wdg mnie genialnie zbudowane emocje, przed finałową walką, czułem się jak sam bym musiał wyjść na ring. Nie w sposób również nie wspomnieć o idealnym zakończeniu, bo nie chodziło tu głównie o zwycięstwo w walce, ale o zwycięstwo nad samym sobą.
U mnie film na plus i zachęcam wszystkich, stare dobre kino, a walka o wiele realistyczniej pokazana, niż w kultowym "Rocke"

ocenił(a) film na 8
simon89_2

Dokładnie, w tym filmie prawdziwe staje się przysłowie "Trening czyni mistrza", Tole przez boks odniósł sukces nad samym sobą, jednocześnie sukces pozwolił mu pozbyć się demonów przeszłości.

Grand23

Nie oglądałem jeszcze tego filmu, wie ktoś gdzie można go dostać na DVD ?