PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769874}
6,9 4 403
oceny
6,9 10 1 4403
8,0 3
oceny krytyków
Bomb City
powrót do forum filmu Bomb City

tylko Dustin Camp.

ocenił(a) film na 9
dzikudzina

Specjalnie zmienili imię i nazwisko tego przestępcy

dzikudzina

My sobie możemy pisać,ale twórcy by się nie wypłacili po procesie cywilnym.Koniec końców chłopak też swoje przeszedł,wyrok w zawieszeniu - to musiało być piekło. LOL
Grunt,że formalnie karę poniósł i odbębnił,a wykorzystanie jego prawdziwego imienia i nazwiska bez jego zgody solidną podstawę do procesu o zniesławienie/naruszenie dóbr osobistych by dawało.Rodzina na pewno się zgodziła na wykorzystanie danych ofiary.

ocenił(a) film na 7
saycora

Poniosl kare i odbebnil? Wtf?

ocenił(a) film na 8
saycora

Wiesz co ty piszesz? Wyrok w zawieszeniu jest rzekomym piekłem? Nie kpij. Za to co zrobił ten śmieć, powinien zgnić w pace.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Disco_Destroyer

Wojna wymaga ofiar. Kij bejsbolowy w porównaniu z rozpędzonym cadillaciem wypada co najmniej słabo. Widać właśnie na ilu ustawkach byłeś, ilu frajerów (nie)udało ci się sprać i jaką masz wiedzę w temacie.

Tahir

Wojna to domena ludzi głupich. Ustawki są dla frajerów którzy mają przerost mięśni nad mózgiem. Przemoc to u mnie ostateczność. Pomimo tego że kiedyś było zupełnie odwrotnie. Dojrzałem.
Nazywając niesprawiedliwie gościa który został zamordowany "śmieciem" świadczy tylko o twojej ćwierć-inteligencji.

ocenił(a) film na 6
Disco_Destroyer

+1. Wjechałeś w tego baita na pełnej qrwie a jednak z moją niewielką pomocą udało Ci się sprawnie wyargumentować. Swoją drogą... wiesz może jak argumentował się sąd w realnym życiu podejmując decyzję o uniewinnieniu tego typka? Ciężko to znaleźć.

Tahir

Pewnie to samo co w przypadku młodocianych gwałcicieli w USA. Że był młody, i nie należy mu niszczyć życia, no bo ma całe życie przed sobą biedaczek.

Margol_filmweb

Za to morderstwo powinien dostać jedynie krzesło elektryczne.

saycora

Jesteś jebnięta w dekiel. Mam nadzieje że chociaż zdajesz sobie z tego sprawe

saycora

słowo "odbębnił" jaki wazne, pokazuje, że żadnej kary nie było. Odbębnić to można pracę domową.

saycora

zabił z premedytacją idioto jaką karę poniósł on powinien dostać dożywocie i jeszcze ława przysięgłych po pięć lat każdy

AlexMax79

Dokładnie. Oni są jeszcze gorsi od tego mordercy. Odrażający ludzie bez etyki. Banda zdeprawowanych sadystycznych psychopatów.

dzikudzina

Dzięki za info! Czym teraz zajmuje się ten psychopata? Najbardziej psychopatycznymi śmieciami są jego adwokat i sędzia. Dno dna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones