PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4303}

Bonnie i Clyde

Bonnie and Clyde
7,5 34 853
oceny
7,5 10 1 34853
7,8 17
ocen krytyków
Bonnie i Clyde
powrót do forum filmu Bonnie i Clyde

Jestem nią absolutnie oczarowana. Pomijając fakt, że film sam w sobie jest bardzo przyjemny i wart uwagi, warto go obejrzeć dla samej kreacji Bonnie. Fenomenalna gra aktorska, ponadczasowa uroda, piękno w czystej formie.

ocenił(a) film na 6
fimmtudagur

Wiem o co Ci chodzi ;)

ocenił(a) film na 10
kaioken26

Już was lubię za to stwierdzenie Faye jest najlepszą i aktorką i najpiękniejszą kobietą jaką widziałem(na ekranie). Charls Bukowski (pisarz ),powiedział o niej ,że to ostatnia z wielka aktorka.

ocenił(a) film na 8
fimmtudagur

Ja też ją bardzo lubię, co zresztą widać po mojej nazwie i awatarze :)

Bonnie_filmweb

Na avatarze nie jest przypadkiem jednak Brigitte Bardot? :)

ocenił(a) film na 7
simh

Dobrze się przyjrzyj!!!

ocenił(a) film na 10
fimmtudagur

Myślałam że wiele pięknych kobiet już w swoim życiu widziałam, ale potem trafiłam na "Bonnie i Clyde". Bonnie jest tak piękną i czarującą kobietą że ten film można oglądać jeszcze raz, i jeszcze, i jeszcze, tylko po to by się na nią napatrzeć. W dobie pseudolasek ze sztucznymi cyckami i botoksem w każdym zakamarku twarzy fajnie jest popatrzeć na naturalne piękno. A uśmiech Bonnie po prostu zwala z nóg.

ocenił(a) film na 10
fimmtudagur

Oj to prawda, Faye jest w tym filmie zjawiskowa, i chyba później już nigdy nie wyglądała tak dobrze jak tu. To dla mnie najbardziej urokliwa aktorka ze starych czasów obok: Tippi Hedren, Cybill Shepherd i Natalie Wood.

ocenił(a) film na 8
Bosniak

Dokładnie, pięknie tu wygląda. Za to nie rozumiem za co Estelle Parsons dostała oskara. Chyba za to irytujące darcie ryja.

ocenił(a) film na 9
fimmtudagur

W pełni się zgadzam!

ocenił(a) film na 8
fimmtudagur

Oj tak!

użytkownik usunięty
fimmtudagur

Najjaśniejszy punkt całego filmu. Kobieca, ma to coś, wprost promienieje. Aż szkoda, że film nie skupiał się stricte na niej i Clyde. Dostaliśmy irytującą postać żony Hackmana- jej gra jest żałosna- niepotrzebna postać tego małego knypka. Jeden z tych filmów, który lepiej by wyszedł na minimalizmie w kwestii bohaterów.

fimmtudagur

Mogę się tylko podpisać. Jest po prostu cudna.

ocenił(a) film na 8
fimmtudagur

zgadzam się, Czwartku, jest przepiękna

fimmtudagur

Jest przecudna, chociaż osobiście uważam, że jeszcze piękniejsz była w "Chinatown".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones