PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4303}

Bonnie i Clyde

Bonnie and Clyde
7,5 34 855
ocen
7,5 10 1 34855
7,8 17
ocen krytyków
Bonnie i Clyde
powrót do forum filmu Bonnie i Clyde

i zginęli z rąk zawodowych morderców...

ocenił(a) film na 5
kotek38

Ta, to zlikwidujmy Policję w ogóle i niech rabusie sobie szaleją po kraju bo umyślało im się bawić w Robin Hooda. Jakie to romantyczne i piękne.

ocenił(a) film na 9
johnny__92

Nikt nie przeszkadza aby policjant zaczął myśleć - Brudny Harry to przykład dla każdego copa...

ocenił(a) film na 7
kotek38

Nie sądziłem, że ktoś mógł napisać coś takiego. Usprawiedliwianie morderców. Podobnie "myślące" osoby jak ty pokazano w 'The Highwaymen" - banda głupków widzi w duecie socjopatów mesjaszy. Bezmyślna tłuszcza...

ocenił(a) film na 9
Grifter

Mordercy bywają po obu stronach, niestety. Prawda nie jest czarno-biała ale szara. Porównaj np "Wyzwanie" i "Brudnego Harry'ego". W obu gra Clint. I w obu ma przeciwników ze skrajnych stron a mimo to popieram jego bohaterów.

ocenił(a) film na 9
Grifter

Nie sądziłem że ktoś może to tak głupio i dogmatycznie zinterpretować jak ty. Założyciel wątku raczej nikogo nie wybiela ani usprawiedliwia. Porobili z was bolszewików i doszukujecie się spisków w każdym zdaniu czy wypowiedzi. Bezmyślny pseudo-moralista.

ocenił(a) film na 7
tomash74

Kto "porobił"? Masoni, Żydzi, czy Reptilianie? Nie odpowiadaj, idź błaźnić się gdzie indziej, najlepiej przy ukrzyżowanym Żydzie:)

ocenił(a) film na 9
Grifter

Jak to mówią: prostak zawsze będzie prostakiem, taka już jego natura. Nie odpisuj bo zniżyłeś się do poziomu, przy którym kończę dyskusję .

ocenił(a) film na 7
tomash74

To kto w końcu "porobił" z nas bolszewików?? Reptilianin czy ukrzyżowany Żyd? Bo teraz mam zagwozdkę i nie będę móc zasnąć bez odpowiedzi!

ocenił(a) film na 9
Grifter

Powiem tak. Bankom mega ciężko mi współczuć. Banki już dawno przestały pełnić swoją funkcję przedsiębiorstw, a stały się tyranią gnębiącą społeczeństwa. Bardziej współczuję zwykłym ludziom, którzy ginęli w strzelaninach w tym filmie, czy szeregowym policjantom. Nie popieram oczywiście napadów. Wolał bym by na świat wpływano uczciwymi i legalnymi metodami. Natomiast są w społeczeństwie grupy dla których moje współczucie jest nieco ograniczone, założyciel tematu ma chyba podejście podobne do mojego.

ocenił(a) film na 7
frycek49

Przyjąłem do wiadomości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones