PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102165}
5,2 18 406
ocen
5,2 10 1 18406
Boogeyman
powrót do forum filmu Boogeyman

Dla mnie słabo mało napiecia i akcji z samym boogeymanem .Koniec też zrypany był bo tak jakos w denny sposob ten potwór został pokonany .Film jak dla mnie słaby .Poczatek jako taki ale dalej nic nie dzieje się .Tim poznaje dziewczynke która okazuje się być duchem ma jakies wizje z dziecinstwa jak jego ojciec straszył go potworem z szafy i zamykał go w szafie .Co dalej ta narzeczona tima myśli tylko o sobie i o swoich uciechach .Tim tylko łazi i co ciekawe jak znalazł wycinki z gazet zaginionych dzieci .Dalej to pogmatwane bo jest w motelu z narzeczona a nagle znajduje się w swoim domu gdzie szuka go sasiadka i razem z nia jedzie do motelu.No film tak średni że az nudzi .Szkoda że tak słabo było bo jak dla mnie zero napiecia a tylko szukanie czegos co nawet nie wiadomo skad się bierze.Koniec jak na horror cienki a już mogli chociaż tego nie spartolic to było mało efektowne.Mnie ten film wynudził jedynie pod koniec troche było ciekawie ale tak to kaszana straszna nie ma co dawac 6 bo film średni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones