PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 599
ocen
6,6 10 1 192599
6,0 26
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Prze komedia

ocenił(a) film na 9

W tym filmie tyle razy sie smiałem ze szok.A scena ze spuszczonymi spodniami mnie rozwaliła.Takie komedie powinno sie krecic wiecej a nie te puste szmiry romantyczne dla małolatow.Borat jest znakomity!!!

ocenił(a) film na 9
sador1991

Borat wymiata

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Dymiano

Te sceny byly zabawne i inne tez

sador1991

Potwierdzam.

sador1991

Płakałam ze śmiechu!:) Pojechał na maksa i może większośc to zniesmaczyło i zszokowało, ale jak dla mnie jest to świetna komedia;)

ocenił(a) film na 9
sfazsol

Nie tylko Ty płakałas ze smiechu

sador1991

Film prymitywny i żenujący, ale ogólnie super śmieszny i fajny!!!!! 9/10

ocenił(a) film na 9
Franio

Ja tyle razy sie smialem ze nie moge tego zliczyc:)

sador1991

A co braliście??

sixty_nine

naprawdę, można płakać ze śmiechu bez "wspomagaczy". tylko trzeba się wczuć w klimat filmu oraz podejść do tematu z przymrużeniem oka.

ocenił(a) film na 7
sador1991

Ten film nie tylko śmieszy, pozwala również spojrzeć z boku... np. na siebie. (-:
Czy ja wiem czy powinno ich powstawać więcej? Obawiam się, że więcej znaczyłoby bardzo szybko: przejedliśmy się i już niczego nowego się nie nauczymy. Na pewno potrzeba dobrych komedii, może dobrych i lekkich, mądrych, komedii o czymś?

ocenił(a) film na 10
sador1991

Popieram.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
sador1991

Nareszcie znalazłem bratnie dusze :D Już myślałem, że Polacy mogą oglądać tylko Katyń, Pianistę, Listę Schindlera...

ocenił(a) film na 9
sador1991

Super film, tylko dlaczego ma tak niską ocene?

ocenił(a) film na 9
movies_2

Moze nie wszyscy go zrozumieli

ocenił(a) film na 10
movies_2

Nie każdego śmieszy pewnie dlatego.

ocenił(a) film na 8
sador1991

Moja ulubiona scena to jak zaczyna sie rozpakowywac w windzie bo myslal ze to juz jego pokoj w hotelu:)

ocenił(a) film na 8
sador1991

Dla mnie to jedna z najlepszych komedii jakie oglądałam. Osobiście sądzę, ze przebija nawet te osławione 'Kac vegas' czy 'American Pie'. Film może nie dla każdego, potrzebny jest odpowiedni dystans i poczucie humoru. Szczerze polecam, 8/10 :)

ocenił(a) film na 9
epidemia

Ja wole American Pie przynajmniej 3 pierwsze czesci od Borata

ocenił(a) film na 8
sador1991

Kto za wizytą Barona w Polsce? ;)
Tj. za filmem o Polakach :D

ocenił(a) film na 9
lenka96

Ciekawe:)

ocenił(a) film na 7
sador1991

mnie rozwala scena na łopatki gdzie się gonili nago po hotelu

ocenił(a) film na 10
bzykus100

Dobra komedia która pokazuje poważne sprawy na wesoło.

ocenił(a) film na 6
bzykus100

Jak dla mnie, te scenę mogli sobie darować, po za tym śmieszne gagi i Borat świetny!

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

Tylko kontynuacja gorsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones