PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 640
ocen
6,6 10 1 192640
6,0 26
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Sacha dał czadu, ale scena z gołym grubasem lekko obrzydliwa

ocenił(a) film na 8
Marek32

Fakt, tam trochę przesadzili, ale ogólnie film na jaju

ocenił(a) film na 10
Marek32

Widziałam ten film już kilka razy i nadal mnie śmieszy - widać trafia w moje poczucie humoru.
Dodam tylko, że w moim odczuciu to najlepszy film Cohen'a.

blackcat78

w moje też, odstaje od tematów i nie raz nie mogłem przestać się śmiać ;d z chęcią zobaczyłbym jeszcze raz coś podobnego.

ocenił(a) film na 9
blackcat78

To po prostu komedia ponadczasowa. Oglądałem już kilkukrotnie i za każdym razem śmieję się wniebogłosy. Borat jest jedyny w swoim rodzaju, wręcz niepowtarzalny film. Ponadto polecam dodatki z blu-ray, bo jest tam wiele równie zabawnych scen wyciętych z filmu.

ocenił(a) film na 10
blackcat78

Jestem tego samego zdania, najlepszy film Sashy

Marek32

Cały film bardzo śmieszny najlepsze jak Borat z Azamatem uciekają z domu Żydów i się biją w hotelu.

ocenił(a) film na 10
patryko4001

Bójka wymiata!

Marek32

A oglądałeś kontynuację?

ocenił(a) film na 10
gryzikowski

Jeszcze nie, a Ty?

patryko4001

A widziałeś dwójkę?

ocenił(a) film na 6
Marek32

To prawda, mogli sobie darować te sceny, bo to było poprostu obrzydliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones