Niektórzy piszą, że nie chodzi

o naśmiewanie się z Kazachów, ani nic takiego i pewnie mają racje. Ale ciekawi mnie co by się działo na tym forum gdyby zmienić Kazachstan na Polskę, a imię Borat na Kazik. Jaka byłaby ocena dla filmu pt. "Kazik - Podpatrzone w Ameryce, aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej" ?

8
 • haha no właśnie i Kazik by sobie za przeproszeniem walił przed sklepem z ubraniami.

 • to by napisali że ten film jest antyżydowski a Kazik jest antysemitą. Borat to taki Uwe Boll, on chce szokować i ma w tym już wprawę, wcześniej robił to jako Ali G gdzie postać Borata była już tam wymyślona i przedstawiana, tak samo "pedał" Bruno. Co więcej gdy pytali się Sashe Cohena co miał na myśli przedstawiając scenki z Boratem ten bardzo poważnie odpowiadał że trzeba by się zapytać Borata a on jako Żyd nie będzie rozmawiał z antysemitą, tak samo nie poda ręki "pedałowi" Bruno. Ot cały Saha Cohen. Mnie ciekawi co by Polacy powiedzieli o Polaku który obraża i naśmiewa się w swoich filmach z Polaków a zarobione z tego pieniądze w większej części przeznacza na pomoc Polakom w szczególności dzieci. To właśnie dokładnie robi Saha Cohen i choć jest wielu Żydów którzy go nienawidzą to mogą go pocałować w "pompkę" bo facet zrobił więcej dla swojej nacji niż niejeden który go krytykuje i wzywa do ukarania. W Polsce by to nie przeszło.

 • Z Polską by to nie przeszło. Polska jest w miarę znanym Amerykanom krajem, wątpię czy by się nabrali na takie skrajne zacofanie Polski.

  • Nie znasz amerykańskich możliwości ;-) trochę jest aluzji do naszego kraju a bardziej do naszego języka..

  • Znanym krajem w USA?? Tak dużo wiedzą o Polsce ile my o Tajwanie, czy Haiti. Polska jest tam gdzieś, koło Rosji (a może i to jest Rosja), aaa.. i Polacy wymordowali miliony Żydów w czasie wojny, zakładali obozy koncentracyjne.

   • Taaa czyli słuchasz tego co ci media powiedzą, wątpię żeby Amerykanie nie wiedzieli z jakiego kraju pochodził Jan Paweł II, Tadeusz Kościuszko (którego imieniem nazwali niektóre ulice, co było nawet w Boracie pokazane jak ten prezentował pogodę i się Borat z nim witał) Maria Curie-Skłodowska, albo o tym że od napadu Niemiec na Polskę zaczęła się II wojna światowa. Do tego dobrze się tam sprzedaje polska kiełbasa, Ambasadorem wódki Sobieski jest sam Brus Willis

    • Nie słucham mediów, nie mam na to czasu. Zacznijmy od tego, że Maria Curie-Skłodowska była Francuską, wojnę rozpoczęli co prawda Niemcy, ale obozy były polskie i w tym przypadku przykład idzie od samego prezydenta USA. A to, że sprzedaje się sam polskie jedzenie, nic nie zmienia. W Polsce wiele ubrań, narzędzi, sprzętów pochodzi z Tajwanu czy Tajlandii, a są to kraje których przeciętny Polak na mapie nie znajdzie. Polska nie jest nawet średnio znanym krajem dla przeciętnego Amerykanina. Nie jesteśmy potęga gospodarczą, nie wydobywamy gazu, ani ropy na skalę światową, nie mamy bomby atomowej, nawet nie posiadamy jakiejś znanej marki samochodu, żeby nas mogli kojarzyć. Niestety, dla Amerykanów jesteśmy "jakimśtam" krajem na końcu świata.

 • ja bym się śmiała tak samo.

 • Obejrzałbym taki film od razu i to nawet w kinie. Ciekaw jestem jak Kazik przerobiłby hymn amerykański na piosenkę o polskim węglu, miedzi i światowym przodownictwie w nieznanych na świecie skokach narciarskich.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię