PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734097}
4,3 225
ocen
4,3 10 1 225
Bornless Ones
powrót do forum filmu Bornless Ones

Film niestety nie okazał się majstersztykiem, choć zadatki na dobry horror miał. Wszystko jednak legło w gruzach, gdy po cudownym uzdrowieniu Zacha zaczęły się pojawiać demony, które krótko mówiąc były komiczne. Sam scenariusz miejscami nie trzymał się kupy, było dużo dziur, które nawet twórcy nie za bardzo zalepiali. Na przykład dlaczego nie pojawiła się tam żadna policja, gdy doszło do wypadku? Co to za dziwne akcje z niewysprzątaniem domu? Krew domyli, salon poczyścili, ale np pokój dziecka był w pełni wyposażony (piwnice i strychy często są zostawiane, także to jeszcze jestem w stanie zrozumieć)? Nie rozumiałam także końcówki, która była dla mnie dosyć abstrakcyjna. Warto też zauważyć, że gra aktorska nie była na najlepszym poziomie, jako tako uratował się Zach i częściowo Emily, natomiast reszta jednym słowem zagrała miernie. Generalnie nie polecam tego horroru, chyba że lubicie się pławic w zalatujących tandetą horrorach, w których główny prym wiodą pokraczne duchy/demony i inne stworzenia, a towarzyszą im równie mierni bohaterowie niczym z serialu "Dlaczego ja?". Dwójka tylko i wyłącznie za całkiem niezły pomysł.

ocenił(a) film na 2
PorwaneTrampki

Zach był jedynym bohaterem, który został dobrze zaprezentowany przez aktora, reszta była po prostu beznadziejna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones