PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739644}

Boruto: Naruto the Movie

Boruto: Naruto za Mūbī
7,4 3 333
oceny
7,4 10 1 3333

Boruto: Naruto za Mūbī
powrót do forum filmu Boruto: Naruto za Mūbī

Antagonista

użytkownik usunięty

Czyli kolejny zły z rinnenganem...pewnie i tak padnie z łatwością.

ocenił(a) film na 8

Niekoniecznie, w trailerach robi duże problemy Naruto i Sasuke. Może nawet ten pierwszy umiera...

użytkownik usunięty
Michal Brzoza

Czy mógłbyś mi przesłać linka, tak z ciekawości ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Raditz

Dzięki.

ocenił(a) film na 8

Tak, kolejny zły z Rinneganem i rzeczywiście pada dość szybko. Jednakże jest wielkie ale... jest to postać poboczna a nawet bym rzekł drugoplanowa bo oś fabuły filmu nie składa sie na dobro kontra zło i tym podobne. Głównego antagonisty w ogóle mogło by nie być, tak jest on zmarginalizowany. Film w głównym stopniu opowiada o relacji Boruto z jego ojcem a reszta jest tylko dodatkiem. miejscami lepszym a miejscami gorszym. Sama postać "tego" złego nie jest nawet szerzej opisana i wyjaśniona.

użytkownik usunięty
odwieczny

Dobrze, że wyjaśniłeś.

P.S.

Ciekawe, jak Orochimaru został ojcem. {

ocenił(a) film na 8

Bazując w związku z tym co zrobił/robił w swojej przeszłości to zapewne chcąc mieć ponowny start, czyli zacząć od początku wszystko jeszcze raz logicznym wydaje się że po prostu sklonował samego siebie :)

użytkownik usunięty
odwieczny

Szczere, byłem zdziwiony.

ocenił(a) film na 8

najlepsza kwestia w filmie "...ale czy jest ojcem czy matką..." :D

nieznajomy43

w którym momencie był dzieciak Orochimaru?

ocenił(a) film na 8
beecia

praktycznie przez cały film. nazywa się Mitsuki to ten blady z prawie jasnymi włosami.

nieznajomy43

wiem który to Mitsuki. umknęło mi tylko, że to syn Orochimaru

ocenił(a) film na 8
beecia

Bo on to mówi w scenie po napisach.

ocenił(a) film na 8

Jedynie z czego byłem niezadowolony to to, że on był "budowany" na postać którą obawiała się nawet Kaguya Ōtsutsuki (najpotężniejsza postać w uniwersum), ostatecznie został dość łatwo pokonany. :(

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

Kaguya raczej bała się całego klanu, aniżeli pojedynczych siepaczy. Z drugiej strony Naruto i Sasuke byli tutaj też bardziej doświadczeni

ocenił(a) film na 9

Najsłabszy punkt programu, ale... Niezbyt ważny, tak na dobrą sprawę. Więc można to wybaczyć. :)
A jeśli chodzi o powstającą mangę "Boruto"... Mam nadzieję, że pojawi się antagonista z prawdziwego zdarzenia, jak Orochimaru albo Akatsuki w pierwszej serii "Naruto". Z konkretnym celem, założeniami, charakterem, wywołujący emocje. :) Przydałaby się taka postać, ale niełatwo taką skonstruować. ;)

użytkownik usunięty
Kimi_Sama

Naprawdę powstanie?

ocenił(a) film na 9

Tak :) Co prawda nie rysuje jej Kishimoto, a jeden z jego wieloletnich asystentów (pracował przy filmie), ale wiadomość jest już potwierdzona. Właściwie patrząc po kilku ostatnich latach Kishimoto (ta cała bzdurna wojna) to może to wyjść tytułowi na dobre. Albo będzie wielki hit, albo wielka klapa, innej opcji raczej nie przewiduję. :)

użytkownik usunięty
Kimi_Sama

Pożyjemy zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones