Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

Brick Mansions

2014 1 godz. 30 min.
5,8 20 815
ocen
5,8 10 20815
6 978
chce zobaczyć
{"rate":3.5,"count":2}
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
 • Nie zapominajcie, że Amerykanie nie lubią napisów do filmów, lektorów, dubbingu, więc wszystkie filmy należy im nakręcić na nowo. Mieli kręcić naszego "Killera", nakręcili "Ninę" zamiast francuskiej "Nikity" (dokładnie ten sam film, tylko NY,a nie Paris;) WOT, Ameryka ;)

 • stany_blog_pl I chociazby z powodu samego jezyka Brick Mansions mi sie bardziej podobal ;)
  Zreszta jak juz mowa o amerykanskich kopiach to np jesli o horrory idzie to wole amerykanskie kopie od japonskich oryginalow ;) Kazdy lubi cos innego :P

 • stany_blog_pl kurde, obejrzajbym amerykanskiego killera

 • Doh z Liam Nelsonem :D

 • Rejka ocenił(a) ten film na: 3

  stany_blog_pl Niestety czuć, że to tylko kopia. Francuski film może do genialnych nie należał ale posiadał imponujące elementy parkouru, kaskaderkę, akcję gnającą bez tchu na złamanie karku... i co prawda zero sensu, ale za to podanego z dystansem do siebie, a to zawsze w cenie ;) dlatego z wyłączonymi szarymi komóreczkami oglądało się go przyjemnie.

  Remake miał niemal identyczne elementy składowe - Czyli PRAWIE to samo. I tak, jednak to prawie robi różnicę, ponieważ dla odmiany Amerykanie nakręcili swoją wersję "na serio", zapominając że takich głupotek jakie w tym filmie serwuje się na ekranie na całkiem poważnie oglądać się nie da.

  Szkoda pieniędzy, lepiej niech może wrócą do dubbingowania filmów nieanglojęzycznych jak to robili kiedyś i darują sobie już te wszystkie żenujące remaki, wyjdzie taniej i z tylko minimalnym uszczerbkiem na zdrowych zmysłach widza ;)

 • stany_blog_pl Tylko po co brali Davida Belle skoro i tak zdubbingowali cały jego występ.

 • Krzysztof421 ocenił(a) ten film na: 4

  stany_blog_pl Totalna kopia, która nie wnosi nic nowego. Jak dla mnie bezsensowny pomysł i strata czasu.
  http://maritrafilms.blogspot.com/2015/08/brick-mansions-najl...

 • GodAs ocenił(a) ten film na: 2

  stany_blog_pl Kopia, ale strasznie nieudolna. To że nie wnosi noc nowego to szczegół, skoro to ma być kopia, ale wykonanie jest tak tandetne, niedopracowane, że można to nazwać parodią.

 • ZSGifMan ocenił(a) ten film na: 2

  stany_blog_pl Kopiowali jeszcze "Gości, gości" i średnio im wyszło, ale jak skopali np. "Taxi", to już szkoda (mówić/pisać) klawiszy wciskać!