PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676101}

Brudny szmal

The Drop
6,8 39 849
ocen
6,8 10 1 39849
7,0 11
ocen krytyków
Brudny szmal
powrót do forum filmu Brudny szmal

Akcja niby powolna, niby spokojnie, niby "mało się dzieje" ale cały czas siedziałem jak na szpilkach, żeby zobaczyć co wydarzy się za minutę, za pięć, za dziesięć. Uwielbiam takie klimaty - mój typ!

ocenił(a) film na 8
skynet1234

i mój ! :)

ocenił(a) film na 6
OmniModo

Widzę że kolega szmat czasu jest na filmweb, więc może mi powiesz do jakiego filmu ten film porównujesz ?

ocenił(a) film na 8
theszatanx

no niestety, nie mam w głowie skatalogowanych filmów wg kategorii "klimatyczne kino gangstersko-kryminalne" :) więc nie jestem w stanie przytoczyć tytułów podobnych produkcji. No może do głowy przychodzi mi osławiona "Gorączka" "Dzień próby" czy "Infiltracja", ale to bardziej filmy sensacyjne niż typowe dramaty kryminalne. Na pewno należy obejrzeć: "Przesłuchanie" , "American Gangster" , "Imię róży", "Bezsenność", "Przesłuchanie w noc sylwestrową" i "Podejrzani" oraz większość filmów kryminalnych w reżyserii David-a Lynch-a , Romana Polańskiego i rodzeństwa Coen ...

ocenił(a) film na 6
skynet1234

Ale i coś się wydarzyło ? tak lub nie
Pytam bo już czytałem takie podobne opinie . . . ( podobno niC ) się nie wydarzyło, nic się nie dzieje.

ocenił(a) film na 7
theszatanx

Proponuję zobaczyć film i samemu ocenić ;-)

ocenił(a) film na 7
skynet1234

Mnie tez pasuje

ocenił(a) film na 8
skynet1234

Dokładnie, niby nic, a jednak. Ma moc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones