PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550783}
7,3 2 761
ocen
7,3 10 1 2761
6,3 3
oceny krytyków
Brzydkie słowa
powrót do forum filmu Brzydkie słowa

świetny film!

ocenił(a) film na 8

Naprawdę Polecam, film między innymi o zespole tourette'a, bynajmniej jednak nie
monotematyczny, naprawdę wielowymiarowy, warto obejrzeć.

SynRedAn

Tym bardziej, że jest ku temu okazja. Film leci w poniedziałek, 4 lipca o 02:00 na kanale Kino Polska, jest to Nocny maraton filmowy z Młodymi kadrami. Informacje ze strony telemana. Polecam etiudę.

SynRedAn

Również polecam! Kawał dobrego kina. na seansie siedziałem jak na szpilkach a sekwencja końcowa po prostu zwala z nóg. Z przyjemnością włączam ten film do mojego kanonu arcydzieł poprzez przyznanie 10/10 :)

ocenił(a) film na 10
Sony_West

Za takie filmy można płacić krocie, są ważne są potrzebne a poza tym po prostu prawdziwe. Gdyby tak każdy taki film obejrzał może świat byłby lepszy może był by przynajmniej trochę zrozumiały. Ponad 20 minut a ogląda się arcydzieło. Jak mawiał mistrz "dobry film to taki , na którym można się uśmiechnąć, zapłakać ale każda emocja będzie prawdziwa i po seansie nie będziesz się tego wstydził." cytat nie jest dokładny ale myśl została zachowana. A mistrzem oczywiście był i nadal jest Krzysztof Kieślowski.

pawell190

Rzeczywiscie film jest kapitalny. Swietna fabula, swietny sposob na pokazanie tego problemu. Wiem, ze film Wam sie podobal i zachety nie potrzebujecie, ale mimo wszystko moze macie ochote na przeczytanie ciekawej recenzji na temat tej pozycji - http://lubiefilm.pl/2012/03/13/brzydkie-slowa/#more-653. Zreszta zapraszam do sprawdzenia pozostalych i 'lajkowania' na fb ;]] Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 9
pawell190

Kieruję podziękowanie do "pawell190":))Po komentarzu pod moim komentarzem do filmu "Miłość Larsa" weszłam na Pana profil i zaintrygował mnie film "Brzydkie słowa", któremu dał Pan tak wysoką notę. Dzięki temu obejrzałam ten obraz i jestem pod nieprawdopodobnym wrażeniem:))

ocenił(a) film na 10
aniatakajedna5

Miło mi to czytać i cieszę się że się nie zawiodłaś na filmie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
SynRedAn

Od siebie dodam, że uroniłam łzę, choć rzadko to robię.

ocenił(a) film na 7
killxannette

No smutny film w sumie z naszej perspektywy wydaje się to czasem zabawne ale tak naprawdę ludzie dotknięci tą chorobą mają bardzo wiele ograniczeń. Dobrze że powstają takie filmy jak ten czyli ambitne, niezależne i pokazujące prawdę. Takimi materiałami buduje się mosty pomiędzy ludźmi tak aby nic co nas różni nas nie dzieliło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones