PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30494}
6,9 7 571
ocen
6,9 10 1 7571
Buffalo Soldiers
powrót do forum filmu Buffalo Soldiers

W pamiętnej scenie manewrów podkład robi odlotowy utwór Handsome Boy Modeling School - Holy Calamity ( Bear Witness II ) .
Kapitalny klimat ma ta scena.. "co te monitory takie pomarańczowe ?" :D:D:D filmik ujdzie, armia raczej go nie supportowała ;)

ocenił(a) film na 10
skoczmnie

A pamiętne manewry zaczyna pierwszy Bear Witness - Dra Octagona.
Szkoda tylko, że ten soundtrack wogóle nie został wydany :|

ocenił(a) film na 6
Picu

Taaak,pomarańczowe ekrany nokautują ;-) Nie wspominając o minie kolesia,który wypowiada tą kwestię.

użytkownik usunięty
skoczmnie

Mnie podoba się szczególnie piosenka, która leci w momencie, kiedy główny bohater jest w klubie z córką sierżanta. Jakby ktoś nie wiedzia, jest to utwór "Blue Monday" zespołu New Order.

A wie może ktoś jak się nazywa ta melodia co leci w momencie gdy pułkownik Wallace Berman, po zrobieniu go w konia na manewrach, rozmawia z główny bohaterem na trawce o tym jak prezydent Kennedy podał mu rękę?
Z góry dzięki

skoczmnie

Kto wie , czy nie supportowała ? Armia potrzebuje i przyciaga róznych ludzi - to nie szkólka niedzielna; a zwłaszcza Armia Amerykańska...ciekawe, ile lat od wprowadzenia zawodowej słuzby woskowej będzie musiało minąć, aby wreszcie zrozumiano u nas, że armia to tak naprawdę zawodowi mordercy wynajmowani przez państwo - nie zrozumcie mnie źle - jestem jak najdalszy od pacyfizmu...ale tego wszak oczekujemy od tych ludzi - że w danym momencie wykonają ten jeden rozkaz - KILL THE ENEMY...wszelkie inne rytuały to tylko przykrywka...

jeansibelius

Ten film w USA przez 2 lata był objęty cenzurą :)
Po zamachach na wtc amerykańce akceptowali jedynie obrazy gloryfikujące jankesów-wojaków o pokój bez zmazy ni skazy :)

A z tymi 'zawodowymi mordercami' to mocno przesadziłeś, Takie upraszczanie nie ma sensu.
Dla przykładu, naszych żołnierzy którzy rok temu walczyli u nas z powodzią też nazwiesz 'zawodowymi mordercami' ?

ocenił(a) film na 10
Fractal

poszperałam troche i znalazłam tytuły:

01. Public Enemy - Fight The Power
02. David Holmes - Slashers Revenge
03. Dr. Octagon - Bear Witness
04. New Order - Blue Monday
05. Handsome Boy Modeling School - Holy Calamity (Bear Witness II)
06. De La Soul - Say No Go
07. De La Soul - Held Down (feat. Cee-Lo)

miłego słuchania ;)

ocenił(a) film na 7
sonnie13

A jak się nazywa utwór kiedy przygotowują się do strzelenia do samochodu ?

ocenił(a) film na 10
Korwin

To jest numer Davida Holmesa, ale nie do namierzenia, jak i reszta jego kawałków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones