PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721744}
4,0 1 031
ocen
4,0 10 1 1031
Bunny the Killer Thing
powrót do forum filmu Bunny the Killer Thing

W wyniku koszmarnego eksperymentu powstaje człowiek królik. Jest to niezwykle jurna bestia będąca w stanie spółkować z czym popadnie bez przerwy. Tak się składa że gdy tylko ucieka ona z tajnego laboratorium, w okolicznym lesie grupka nastolatków urządza imprezę.

To amatorski horror, którego podstawą jest kloaczny humor i idiotyczne postaci. Nie dziwiłem się więc ludziom którzy wychodzili z kina po 15 minutach. Jeśli jednak wejrzeć głębiej w tę historię, widać że poprzez kino reżyser spełnia swoje marzenia. Niekoniecznie erotyczne, choć tych też jest sporo. Twórca ukazuje tu świat w którym kobiety pozbywają się kompleksów, murzyn zaprzyjaźnia się z rasistą gdy razem mogą wypić dobry bimber, a onaniści znajdują swoje talenty- szybka praca rąk pomaga im błyskawicznie stworzyć broń. Nie wszyscy przeżyją masakrę jaka ich czeka, ale nim to nastąpi wielu odnajdzie sens życia. Tak więc ten obraz działa jak motywator ;)

użytkownik usunięty
Lucky_luke

fińska jak już coś... w tytule posta ;)
zachęciłeś mnie tym opisem, dzięki :P

ocenił(a) film na 2

Uzależnieni onaniści mówią Finlandzka...

użytkownik usunięty
oczywazki

może być "Finlandia", ale do picia ;)

ocenił(a) film na 2

Byle czysta, bo przykładowo żurawinowa to smak perfumerii...

Lucky_luke

brales pigulke? ten film to dno. nie oszukuj ludzi xd

Lucky_luke

film niesmaczny i idiotyczny, tylko dla koneserów "złego" kina, bardzo złego

kfleszer

Zgadza się-wytrzymałem kilkanaście minut.Nawet nad jakąkolwiek charakteryzacją królika nie chciało im się wysilić....

pawelk1504

Ja dobrnąłem do końca, nawet scenę po napisach zobaczyłem, ale ocenić filmu nie potrafię w filmwebowej skali, takie kino rządzi się swoimi prawami.

kfleszer

Nie wiem co masz na myśli poprzez sformułowanie-,,złego kina'',bo dla mnie czymś takim jest np. BAISE-MOI(GWAŁT) z 2000 roku,a który oglądałem ładnych kilka lat temu i byłem lekko zszokowany tym co widziałem z ekranu.
A tu ciężko mi docenić jawną amatorkę widoczną od początku,choć mocno liczyłem,że będę miał do czynienia z produkcją a'la ZOMBIE SS...

pawelk1504

określenie jest szerokie :) i określenie tego kina jako "złe" jest dwuznaczne jak się pewnie domyślasz, generalnie możesz podciągnąć pod to co sam uważasz że będzie pasowało, polecam tego bloga http://kraina-niesmacznej-przyjemnosci.blog.pl/

ocenił(a) film na 2
kfleszer

Musiałem dać notę wyżej za esencję młodej Finlandii - ruchanie, alkohol, sauna i śnieg... No i trafne określenia świeżości cipki... Reszta mocno słaba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones