PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=21}

Buntownik z wyboru

Good Will Hunting
8,1 294 472
oceny
8,1 10 1 294472
7,5 35
ocen krytyków
Buntownik z wyboru
powrót do forum filmu Buntownik z wyboru

Czuje się jak w alternatywnej rzeczywistości, jakbym patrzył na zupełnie normalny obrazeczek w sklepie, a wszyscy dookoła robili "Widzisz?", "Tak, widzę!", "Niesamowite, prawda?", "Oj tak, tak". A ja na to "Gdzie? Co niesamowite? Na co wy się paczyta?". Wszyscy traktują ten film jak jakieś epokowe dzieło, ale ja serio nie kapuje dlaczego. Nawet nie jestem w stanie zrozumieć w którym momencie ten film MIAŁBY być fantastyczny. To zwykły filmik o ludziach i se gadają, aktorstwo średnie, kilka dialogów MOCNO średnich, kilka wątków niepodomykanych. No taki średniak na DVD.

ocenił(a) film na 6
miryjur

Mam dokładnie tak samo.

miryjur

po prostu jesteś "se" prosty chłopek.

miryjur

Czasy się zmieniają. To co kiedyś było świeże, burzyło pewne tematy tabu, dzisiaj jest nijakie i nudne. Tak będzie z waszymi filmami za lat 20 - dzisiaj hity, a za jakiś czas to w większości będzie kicha nudna

miryjur

Nie wiem ja mam w dupie zdanie ludzi. Uwielbiam ten film i zdania nie zmienie. Wal konia kumplowi ryjem.

ocenił(a) film na 6
miryjur

Dla mnie jest właśnie taki na 6 czyli niezły, raz warto obejrzeć ale żeby się nad nim rozpływać no to nie za bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones