PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678946}

Były sobie człowieki

Pourquoi j'ai (pas) mangé mon père
5,6 3 325
ocen
5,6 10 1 3325
Były sobie człowieki
powrót do forum filmu Były sobie człowieki

Na pokazie przedpremierowym jedna z osób dubbingujących powiedziała: "w zasadzie nie wiem komu mogę polecić ten film". Otóż to, ja też nie wiem. Jak na rodzinną komedię zbyt straszny dla dzieciaków, animacyjnie przegrywa o dwa poziomy z produkcjami amerykańskimi, jak na film który miałby uczyć, do nauki nie przedstawia nic.

ocenił(a) film na 8
balint

chyba nie dosłuchałeś : "mogę tylko powiedzieć że ja na maxa się wciągnąłem i jestem przekonany że i moich rodziców i moich kolegów z planu też by wciagnał. Cale rodziny mogą sie spkojnie na niego wybrać". Tez bylam na tym pokazie i mam wrażene że po prostu piszesz żeby pisać bo jakbyś pogadał z jakimkolwiek dzieckiem albo rodzicem to glosy były bardzo na tak.

ocenił(a) film na 5
sla

Obawiam się, że te słowa padły w filmie dotyczącym dubbingu. A że nie bylem samemu na pokazie to obawiam się, że nie przeslyszalem się skoro współobecni również słyszeli. I nie wiem na jakiej podstawie wysnuty został wniosek, że nie rozmawiałem z innymi widzami: starszymi i młodszymi. Ale to mylny wniosek.

ocenił(a) film na 8
balint

nie piszę że się przesłyszałeś tylko nie dosłuchałeś do konca, a ciag dalszy ci wkleilam.

ocenił(a) film na 5
sla

Dosłuchałem. Ale moja percepcja jest taka, że najpierw powiedział co mu leży na sercu, a potem przemyślał swoje faux pas i próbował z tego jakoś wybrnąć.

balint

to nakrec lepszy i niechaotyczny mądralo. Tylko krytykowac potraficie nie majac zadnych argumentow. Swietny, kolorowy, zabawny film dla najmłodszych i dla starszych. Mój 6 letni syn sie usmial i bardzo mu sie podobal. Ja tez ogladalam z zaciekawieniem i dobrze sie przy tym bawilam.

ocenił(a) film na 2
sla

Jestem rodzicem i film uważam za bardzo kiepski. Zbyt brutalny, zbyt naturalistyczny, z mnogością potocznych chamskich odzywek nieodpowiednich dla tak młodego widza jakim jest 6,7,8,9 letnie dziecko (kategoria od lat 6).
To było moje zdanie. Zdanie 8,5 letniej córki: "nie bardzo się podobał".

AniaSJ79

ja btez jestem rodzicem i moejmu 6 letniemu synowi super sie podobal z reszta mnie samej tez.Polskie czepialstwo i wieczne krytykowanie, oto nasz naród!! nic sie nie podoba i wszystko jest zle. A bajka swietna, smieszna i nieudawana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones