PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656057}

CBGB

6,9 4 938
ocen
6,9 10 1 4938
CBGB
powrót do forum filmu CBGB

Takie mamy czasy, że trzeba się streszczać, więc w zasadzie wszystko zawarłem w tytule.
Przyjęcie konwencji komiksowej narracji i ciągle zmieniających się aktorów drugoplanowych nudzi dość szybko. Sam bohater naszego filmu, też jest przedstawiony jednostronnie i mnie raczej irytował.
Tak szczerze to całą ta historia trochę wygląda jak dopisywanie ideologii do prawdziwych zdarzeń. Szkoda, bo gdyby twórcy skupili się bardziej na ludziach, a nie nurcie muzycznym wyszedłby ciekawszy film.
Ścieżka dźwiękowa to też taka lista przebojów. Słabiutko, niestety.
Dzięki Bogu koniec złożony z dokumentalnych ujęć (Talking Heads) upewnia widza, że nie była to kolejna bzdurna amerykańska historyjka.

ocenił(a) film na 5
yuutoo

Z wszystkim się zgadzam. W dodatku w wielu momentach historia mocno oddala się od faktów. Szkoda.

ocenił(a) film na 4
yuutoo

Zgadzam się z Twoją opinią ale nie z oceną. Opisując film, miałem wrażenie, że wystawiając obowiązującą w Filmwebie ocenę będziesz oscylował pomiędzy 3 (słaby) a 5 (średni) a Ty dałeś 6/10 czyli ocenę niezłą co chyba nie wynika z treści Twojej wypowiedzi, no, chybą że ją źle odczytałem. Dla mnie to film zasługujący na 4/10 czyli ujdzie !!! Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 4
Szpila_1308

No właśnie zachodzę w głowę, dlaczego dałem 6.
Przyznaję się do błędu, poprawiam.
Pozdrwiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones