PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656057}

CBGB

6,9 4 935
ocen
6,9 10 1 4935
CBGB
powrót do forum filmu CBGB

Polecam do przeczytania autobiografię wokalistki i producentki, która zaczynała w CBGB (w filmie
gra ją Stana Katic z serialu "Castle") - "Lollipop Lounge. Memoirs of a rock and roll refugee." No i
oczywiście obowiązkowo posłuchać piosenek w jej wykonaniu na Youtube :)
Co ciekawsze, to Genya urodziła się w Polsce.

ocenił(a) film na 2
katarzynag2

Nie trawię tej aktorki, paskudna i slabo gra!

ocenił(a) film na 10
Unibet_78

Stana jest świetną aktorką, gra znakomicie, za Castle dawno powinna dostać nagrodę EMMY, a przy tym jest przeuroczą osobą. I bardzi piękną kobietą, czego najwyraźniej nie jesteś w stanie zauważyć... przejrzyj na oczy ;)

ocenił(a) film na 2
katarzynag2

Tak jak pisałem - odrzuca mnie całkowicie.

ocenił(a) film na 10
katarzynag2

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/481210_445610398791309_10 2552268_n.jpg - coś dla tych, którzy kwestionują urodę Stany...

ocenił(a) film na 10
katarzynag2

lepszy link: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=445610398791309&set=a.207513999267618.52 952.117325458286473&type=1&relevant_count=1

ocenił(a) film na 2
katarzynag2

widziałem ją np w Bibliotekarzu. Uroda zwykła, niczym się nie wyróżnia, aczkolwiek fakt, absolutnie nie można powiedzieć że jest brzydka. Co do gry aktorskiej - wypadła bardzo źle, drętwo, sztucznie. Nadal mnie nie przekonałaś.

Wiesz... to jest tak, ktoś powie że Julia Roberts jest brzydka, a dla mnie to fenomen. Kwestia gustu. :)

Unibet_78

A wg mnie Stana Katic zagrała bardzo dobrze, chociaż akurat ta rola nie była wielka, ale jeszcze lepsze kreacje odgrywała w innych serialach lub filmach.

Greg1987r

Zgadzam się z @katarzynag2 i @Greg1987r Stana jest fenomenalną, bardzo uzdolnioną aktorką i do tego piękną a, że niestety gra w mało znanych produkcjach, nie nasza wina. Oby dostała kiedyś jakąś super rolę na dużym ekranie, gdzie mogłaby się wykazać na 100%. :D

ocenił(a) film na 7
katarzynag2

Rozumiem że cenisz twórczość pani Ravan ale czy tylko to iż zobaczyłaś w filmie scenę ze swoją idolką skłoniło Cię do tego by uznać CBGB za arcydzieło? Może było coś jeszcze ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones