PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811697}
5,7 11 779
ocen
5,7 10 1 11779
3,2 8
ocen krytyków
Całe szczęście
powrót do forum filmu Całe szczęście
ocenił(a) film na 1
lastmanstanding

"polskie arcydzieło" .... FACEPALM

ocenił(a) film na 8
SantaCruzeNomad

Skoro tak wam się ona nie podobał to trzeba było zostać w domu

ocenił(a) film na 1
adam_145

A kto powiedział, że ja tą patologię oglądałem ? Pała z automatu. Jak dla każdego polskiego gówna. Szkoda życia na oglądanie polskich "gwiazd"

ocenił(a) film na 1
SantaCruzeNomad

Kolega adam_145 widać lubi polskie ambitne produkcje w stylu "Porady na zdrady" ;-)

ocenił(a) film na 1
lastmanstanding

Pewnie 50% swojego czasu wolnego ogląda na zmianę M jak miłość i Klan.

ocenił(a) film na 7
SantaCruzeNomad

Musisz mieć smutne życie skoro siedzisz i czekasz aż na filmwebie się pokaże nowy tytuł,tylko po to by zaniżyć mu ocenę.

ocenił(a) film na 9
a_g_85

Ktoś powinien Ci polać.

ocenił(a) film na 1
a_g_85

Właśnie odwrotnie. Jest pełne szczęścia bo nie tracę połowy życia na oglądanie polskich padak.

ocenił(a) film na 7
SantaCruzeNomad

Szczęśliwi ludzie nie sieją zamętu i negatywnych emocji,wiec niestety ewidentne coś nie gra. Życzę jednak trochę słońca w codziennym życiu,może spacer Ci pomoże,wiosna idzie :) Miłego dnia

ocenił(a) film na 1
a_g_85

Kto powiedział, że nie jestem szczęśliwy ? I powiesz to wszystkim którzy wystawiają bardzo słabą ocenę i negatywnie komentują film ? To jest moje zdanie i je przedstawiam tak jak każdy tutaj to wszystko. Więc ewidentnie z Twoją wypowiedzią coś nie gra. Może następnym razem zastanów się co chcesz napisać ? :)

ocenił(a) film na 6
SantaCruzeNomad

Nie masz durniu zdania bo filmu nie oglądałeś xD
A nie jest taki straszny tak btw

ocenił(a) film na 8
lastmanstanding

Może i jest ciekawsza ale nic nie wnosi...

ocenił(a) film na 7
lastmanstanding

„Uwielbiam” ludzi,którzy wypowiadają się o czymś czego na oczy nie widzieli... żal

ocenił(a) film na 1
a_g_85

Zdolność oceny na podstawie kombinacji cech (np. grupa aktorów, media promujące film, rodzaj gatunku filmowego, reżyser)
Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

ocenił(a) film na 8
lastmanstanding

Taką ocenę należy zachować dla siebie a nie wystawiać ocenę i wdawać się w dyskusję.

ocenił(a) film na 1
lastmanstanding

Polać mu.

ocenił(a) film na 1
a_g_85

Żal to jest oglądać coś takiego.

lastmanstanding doskonale to określił "Zdolność oceny na podstawie kombinacji cech (np. grupa aktorów, media promujące film, rodzaj gatunku filmowego, reżyser)
Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze."

ocenił(a) film na 7
SantaCruzeNomad

Szczęśliwi ludzie,którzy maja jakieś cele w życiu nie siedzą na stronach,które nic nie wnoszą do ich życia. Przykro mi,ale to co robisz jest smutne po prostu. Życzę słońca w życiu i jakiegoś celu :)

ocenił(a) film na 1
a_g_85

Kolejny post i znowu to samo "Szczęśliwi ludzie," i podobny kontekst zdania. Masz ograniczony zasób słów oglądając te wspaniałe polskie produkcje. Do tego hipokryta. Piszesz o siedzeniu na stronkach które nic nie wnoszą a sam na jednej z nich siedzisz.

Weź ty się człowieku najpierw porządnie zastanów i przemyśl co chcesz napisać a potem pisz.

ocenił(a) film na 7
SantaCruzeNomad

Mam nadzieje, że po tym wpisie Ci ulżyło :) Trochę mi Cię jednak szkoda ;) Wyłączam się z tej jałowej dyskusji bo trochę to strata czasu :) Przesyłam pozytywną energię bo widzę,że się przyda. I życzę więcej luzu i dystansu jednak ;)

ocenił(a) film na 7
SantaCruzeNomad

P. S jestem kobietą :) Nie wiem skąd te wnioski,że pisze facet :)

a_g_85

tylko ludziom bez serca ten film się nie podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones