PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649019}

Śmiertelna gorączka 3

Cabin Fever: Patient Zero
4,0 1 608
ocen
4,0 10 1 1608
Śmiertelna gorączka 3
powrót do forum filmu Śmiertelna gorączka 3

Po obejrzeniu słabej drugiej części nie spodziewałem się niczego wielkiego po Cabin Fever 3. Cóż ,
nie jest to z pewnością film wybitny , ale też w mojej ocenie nie jest gniotem. Początek nie jest może
zbyt interesujący , ale uważam , że z czasem akcja nabiera tempa i jest dość ciekawie pomimo
sporych błędów i niedoróbek. Przede wszystkim fabuła jest bardziej rozwinięta w odróżnieniu do
wspomnianej na początku dwójki. Bardzo dobry był pomysł z tą lokacją na wyspie. Fani gore
również być w miarę zadowoleni z paru scen. Te rzeczy widzę na plus. Minusów pewnie znajdzie się
więcej , ale każdy z nas pewnie je dostrzegł lub dostrzeże po obejrzeniu filmu. W mojej ocenie jest
to w miarę solidny średniak , którego można obejrzeć z przyjemnością po przymknięciu oka na
błędy.

DarkAngel93

Hmmmmm. A jakie błędy niby bo mi się zbytnio jakoś nic na oczy, ani na myśl nie rzuciło ??

Mi też film się nawet podobał. Według mnie ta pierwsza w miarę poważna połowa filmu to była taka zmyłka żeby uśpić czujność widza :]

Według mnie to najlepsza część serii.

ocenił(a) film na 2
DarkAngel93

Aż strach sobie wyobrażać, jak słabe musiały być te poprzednie części...

ocenił(a) film na 5
creep_

Jeśli nie spodobała Ci się ta część , to wcześniejsze również nie przypadną Tobie do gustu. Dwójka była dla mnie fatalna , przypomina trochę REC 3 , a ten film był dla mnie po prostu słaby. Jedynka jest trochę lepsza , ale wiadomo , że znajdziesz o wiele , wiele dużo lepszych horrorów od tej serii.

ocenił(a) film na 5
DarkAngel93

Jedynki nieprzebil ale całkiem niezły film, początek średni potem się rozkręca, rozwalila mnie asystentka doktora, kitel rozpiety do pepka, cycki push-up, postac z lekka przerysowana.

ocenił(a) film na 5
wujaniek

Mi trochę bardziej do gustu przypadła ta część , aczkolwiek żadna z nich na kolana mnie nie powaliła. Przyznasz jednak , że tej bitwy dwóch lasek truposzy nic nie przebije haha. Ta scena była trochę groteskowa , ale głównie dzięki niej zapamiętam ten film :).

ocenił(a) film na 5
DarkAngel93

Dosyć oryginalne podejście do klasycznego motywu dwóch lasek które okładają się razami, tym razem dwie zainfekowane.
Masz racje te scenę zapamiętam z całego filmu.

użytkownik usunięty
DarkAngel93

Lepszy od jedynki i dwójki bo robiony na poważnie, poziom humoru w poprzednich częściach był tak żałosny, że szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones