PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795626}

Czy mi kiedyś wybaczysz?

Can You Ever Forgive Me?
6,7 9 247
ocen
6,7 10 1 9247
6,7 15
ocen krytyków
Czy mi kiedyś wybaczysz
powrót do forum filmu Czy mi kiedyś wybaczysz?

Myslalem, ze bedzie to kolejna nudna historia, z lekkim podejsciem komediowym, ze wzgledu na aktorke odgrywajaca glowna role. I milo sie zaskoczylem, ze jednak tak nie bylo. Obraz naprawde wciagnal, histoia jakos szczegolnie porywista nie jest, a jednak film oglada sie jednym tchem. Mysle, ze jest to spowodowane glownie dzieki bardzo dobrej roli Melissy McCarthy - jest wrecz charyzmatyczna, przyciaga i skupia na sobie uwage. Nie ogladalem filmu przed nominacjami do Oscarów 2019, ale to z pewnościa jej bym powierzyl Oscara za glowna role kobieca. Polecam produkcje, warta obejrzenia, niby o niczym, a mozna z niczego zrobic ciekawy film... 7/10

Bambim

Obejrzałem tylko końcówkę (od momentu, w którym zażądano haraczu) i się wciągnąłem. Zdążyłem się zorientować co do jednego: że Melissa McCarthy jest znakomitą aktorką (wcześniej nie oglądałem filmów z jej udziałem, ale rozpoznać rozpoznałem) i chyba zacznę ją lubić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones