7,9 93 067
ocen
7,9 10 1 93067
44 640
chce zobaczyć
8,1 23
oceny krytyków
{"rate":8.08696,"count":23}
{"type":"film","id":905,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Casablanca-1942-905/tv","text":"W TV"}]}
Casablanca
powrót do forum filmu Casablanca
  • pachomir ocenił(a) ten film na: 6

Może i klasyk ale mnie nie zauroczył. Tak czy siak niezły, na pewno powyżej średniej.

• Anadella ocenił(a) ten film na: 6

pachomir Zdecydowanie się zgadzam. Film warto obejrzeć ponieważ wypada go znać. Podobał mi się ale żeby zachwycił to nie powiem...

• unbridled ocenił(a) ten film na: 5

Anadella dokładnie , przyznam się że czekałam tylko na koniec, nie dostrzegam w nim żadnej magii

• ma-za ocenił(a) ten film na: 5

pachomir Nie podobał mi się. Nie jestem fanką takich filmów. Chociaż ciekawił mnie los głównych bohaterów;p

• papa0jelly ocenił(a) ten film na: 7

pachomir Zgadzam się całkowicie. NIe wzbudził we mnie jakichś głębszych uczuć, nie sprawił, że przeszył mnie dreszcz czy też miałam gęsią skórke (a lubie takie filmy)... może zbyt dużo się spodziewałam po przeczytaniu opinii. W każdym razie nie zrobił ze mną tego co zrobiło np. "Przeminęło z wiatrem".

• Janznajomski ocenił(a) ten film na: 10

papa0jelly co z wami ludzie jest nie tak

• flyfinka ocenił(a) ten film na: 7

Janznajomski dokładnie film mnie nie powalił ale też kiedy go oglądałam nie czułam narastającej flustracji :D
    ale miał niewątpliwą zaletę: był zdecydowanie bardziej subtelny niż współczesne kino

• Janznajomski odpowiedz jest prosta: to gimbusy.

• pumpernikiel_2 ocenił(a) ten film na: 9

pachomir jak powyzej sredniej skoro wynosi ona 8,1 ? ;p

• pacu ocenił(a) ten film na: 7

pumpernikiel_2 Film jest dobry, ale nie zachwycający. Troszkę mnie rozczarował, bo słyszałam o nim strasznie dużo pozytywnych opinii. Nie wzruszyłam się, nie potrafiłam "wkręcić się w fabułę", bohaterowie, ich losy byli mi obojętni w sumie. Ale to klasyk i obejrzeć wypada, ale zachwycać się na siłę nie trzeba.

• pachomir Ciut się nudziłam, ale ogólnie dobry film.