PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601249}
5,4 3 157
ocen
5,4 10 1 3157
Cassadaga Strefa duchów
powrót do forum filmu Cassadaga - Strefa duchów

Ojejuś....

ocenił(a) film na 4

Tragedii nie ma ale szału również nie ma... Film dobrze się oglądało, gra aktorska nie
powala ale też nie ma co się przyczepiać..
Jednak jeżeli chodzi o wydarzenia w filmie... pomysł z mordercą, któremu odwala po
przeżyciach z dzieciństwa - średni... Motyw romansu - mogli sobie zaoszczędzić poprzez film
bylby krótszy... oczywiście tyłek głównej bohaterki chyba miał przyciągnąć uwage....
nieporozumienie... Efekty dźwiękowe ok.

Jednakże - NIE POLECAM ;] 4/10

ocenił(a) film na 6
Kubusiekk

>pomysł z mordercą, któremu odwala po przeżyciach z dzieciństwa - średni
Statystyki mówią, że większość seryjnych morderców przeżyło w dzieciństwie mniejszą lub większą traumę wywołaną przede wszystkim przez matkę. Tak więc pomysł jak najbardziej trafiony. Dziwne natomiast jest dlaczego morderca w obecności swych ofiar wkładał sobie rękę pod sukienkę/fartuch, jakby się onanizował - przecież nie miał czego dotykać po wydarzeniu z dzieciństwa.

>Motyw romansu - mogli sobie zaoszczędzić poprzez film bylby krótszy
Czy celem kręcenia filmu jest zrobienie go jak najkrótszym?

>oczywiście tyłek głównej bohaterki chyba miał przyciągnąć uwage
Masz bujną wyobraźnię. W żadnej scenie nie widać tyłka głównej bohaterki.

>Efekty dźwiękowe ok.
Jakie efekty?

sendspam

"...>Motyw romansu - mogli sobie zaoszczędzić poprzez film bylby krótszy
Czy celem kręcenia filmu jest zrobienie go jak najkrótszym?..."

Nie, celem jest by był interesujący i trzymał w napięciu, zaś dłużyzny w tym filmie powodowały u mnie senność i znudzenie. Za dużo wątków pobocznych, niewiele (lub wręcz nic) wnoszących do fabuły, za mało duchów i napięcia. Generalnie horror do dupy jak dla mnie :)

ocenił(a) film na 5
sendspam

Widać. Pod koniec zwłaszcza. Nie przeszkadza mi to, ale trochę się ubawiłam:)

Kubusiekk

film bez polotu. Czegoś brakowało.

ocenił(a) film na 8
Kubusiekk

Polecam zdecydowanie. Horror palce lizać. Niezły scenariusz, dobra muzyka i przede wszystkim klimat.
Trzyma w napięciu od początku do końca, a paradoksalnie to rzadkość wśród horrorów.
Polecam zdecydowanie

ocenił(a) film na 6
HRA

Mnie też się podobał,jak na współczesne czasy całkiem nie źle.Warto zobaczyć

HRA

Jak dla mnie klimatu tam było tyle co kot napłakał.

Kubusiekk

Przecież wydarzenia z dzieciństwa są właśnie główną przyczyną patologii seryjnych morderców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones