PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775593}

Casting na JonBenét

Casting JonBenet
6,6 4 364
oceny
6,6 10 1 4364
7,3 10
ocen krytyków
Casting na JonBenét
powrót do forum filmu Casting na JonBenét

https://www.facebook.com/JBPR.AiL/

Poszukuję osób, które pomogą mi w korekcie tekstu angielskiego, opracowaniu po angielsku kolejnych materiałów, które posiadam o sprawie.

Nie bojących się trudnych wyzwań i zainteresowanych konkretnie tą sprawą kryminalną.

Nie zajmuje się dochodzeniami.
Osoby znające dobrze sprawę również z chęcią zobaczę jako krytycznie analzujących zawartość strony.

Jeszcze raz:
sprawa jest kryminalna, nie jest to zabawa.

ocenił(a) film na 4
ArchieIl

nadal ?

lusia_123

W sumie tak.

W tej chwili w zasadzie bardziej osobę, która zna terminologię sądową i podeprze znajomością systemu prawnego w stanach.

Na dobrą sprawę w tym momencie nie jestem pewien czy robię to tylko dla siebie/ewentualny wynik publikacyjny/medialny czy jest coś co przyda się śledżczym i powinienem robić pod nich.

Nastawienie mam raczej pod media ale i tak potrzebuję kogoś kto dobrze zna system prawny w usa.

ArchieIl

W zasadzie skoro to forum filmowe to zaryzykuję.

Biorę pod uwagę zrobić dokument o tej sprawie.

Póki co to luźny pomysł więc jeśli na filmweb zaglądają osoby, które mogłyby być zainteresowane to sprawa jest otwarta.

Na dziś mam sporo pomysłu i jeszcze niewiele ponad to.
Minimalny poziom startowy to poziom zaliczenia studiów filmowych.
Ja od strony technicznej/realizatorskiej w tej chwili jestem w powijakach, a plan jako taki jest mniej więcej pośrodku pomysłu.

ArchieIl

Rynek docelowy to ameryka i w tym kierunku pomysł zmierza ale co z tego konkretnie wyjdzie to jeszcze trudno powiedzieć.

ocenił(a) film na 4
ArchieIl

Niestety terminologia sądowa to nie moja działka na chwilę obecna. ; ( Jedynie angielski Ale to też nie głównie "prawniczy" język niestety

ocenił(a) film na 7
ArchieIl

O co? Wyszło coś z tego?

JoaHa88

https://www.facebook.com/JBPR.AiL/

Póki co książkę piszę jeśli/gdy ją wydam zdecyduję co dalej robić.

Jeden proces sądowy zakończył się poza salą sądową z podobno jakąś kwotą rekompensaty dla Burka za oszczerstwa z CBS, ale jak jest naprawdę trudno powiedzieć.

Ja niestety wydawcy po stronie USA nie znalazłem więc na dziś sytuacja się ciągnie.

Za to w zasadzie zakończyłem teorię od strony tego co się działo i mam sporo nowych potwierdzeń części zdarzeń, ale bez współpracy ze śledczymi z Boulder to mogę tylko mieć nadzieję, że oni cokolwiek robią w tej sprawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones