film

Cemetery Junction

2010
1 godz. 35 min.
6,7 4 789
ocen
6,7 10 1 4789
Trójka młodych mężczyzn szuka pomysłu na siebie w prowincjonalnym angielskim miasteczku. więcej mniej
Cemetery Junction zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Cemetery Junction
Zwiastun nr 1 1:49
Pełny zwiastun do nowej komedii w reżyserii Ricky'ego Gervaisa. 2010-02-12T08:39:01 https://fwcdn.pl/webv/26/94/22694/22694.4.jpg

"Cemetery Junction " opowiada śmieszną, wzruszającą i uniwersalną historię, o uwięzieniu w małej miejscowości i marzeniach o ucieczce. W 1970 roku, w Anglii, trzej przyjaciele spędzają dnie żartując, pijąc, bijąc się i flirtując z dziewczynami. Freddie (Christian Cooke) chce wyrwać się z robotniczej klasy, ale jego przyjaciele - chłodny i"Cemetery Junction " opowiada śmieszną, wzruszającą i uniwersalną historię, o uwięzieniu w małej miejscowości i marzeniach o ucieczce. W 1970 roku, w Anglii, trzej przyjaciele spędzają dnie żartując, pijąc, bijąc się i flirtując z dziewczynami. Freddie (Christian Cooke) chce wyrwać się z robotniczej klasy, ale jego przyjaciele - chłodny i charyzmatyczny Bruce (Tom Hughes) oraz uroczy nieudacznik Snork (Jack Doolan), są zadowoleni z życia jakie prowadzą. Jednak kiedy Freddie dostaje nową pracę, drzwi w drzwi ze sprzedawcą i spotyka swoją starą, szkolną miłość Julie (Felicity Jones), przyjaciele są zmuszeni do dokonania wyborów, które zmienią ich życie na zawsze.

studio
Columbia Pictures / Sony International Motion Picture Production Group
tytuł oryg.
Cemetery Junction
inne tytuły
The Men at the Pru (tytuł roboczy) USA
więcej
Czerwony samochód mini na osiedlu pochodzi z późniejszego roku niż 1973 roku, w którym dzieje się akcja filmu.
Podczas występu na Balu Zwycięzców na scenie można zauważyć zasilany głośnik- model Mackie SRM450. Ten głośnik został wynaleziony w latach 90-tych, podczas gdy akcja filmu toczy się 20 lat wcześniej.
Zdjęcia do filmu były kręcone w Loughborough, Shepperton, Londynie, Shanmore, Woodstocku i Stroud (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych