Odtwórz Zwiastun nr 1 1:49
Film

2010 1 godz. 35 min.
6,8 3 579
ocen
6,8 10 1 3579
3 011
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"509732","linkUrl":"/film/Cemetery+Junction-2010-509732","alt":"Cemetery Junction","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/97/32/509732/7314742.2.jpg"}
"Cemetery Junction " opowiada śmieszną, wzruszającą i uniwersalną historię, o uwięzieniu w małej miejscowości i... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Cemetery Junction
Zwiastun nr 1 1:49
Cemetery Junction
Teaser nr 1 1:01
Cemetery Junction - Zwiastun Nr 1 Pełny zwiastun do nowej komedii w reżyserii Ricky'ego Gervaisa.

"Cemetery Junction " opowiada śmieszną, wzruszającą i uniwersalną historię, o uwięzieniu w małej miejscowości i marzeniach o ucieczce. W 1970 roku, w Anglii, trzej przyjaciele spędzają dnie żartując, pijąc, bijąc się i flirtując z dziewczynami. Freddie (Christian Cooke) chce wyrwać się z robotniczej klasy, ale jego przyjaciele - chłodny i"Cemetery Junction " opowiada śmieszną, wzruszającą i uniwersalną historię, o uwięzieniu w małej miejscowości i marzeniach o ucieczce. W 1970 roku, w Anglii, trzej przyjaciele spędzają dnie żartując, pijąc, bijąc się i flirtując z dziewczynami. Freddie (Christian Cooke) chce wyrwać się z robotniczej klasy, ale jego przyjaciele - chłodny i charyzmatyczny Bruce (Tom Hughes) oraz uroczy nieudacznik Snork (Jack Doolan), są zadowoleni z życia jakie prowadzą. Jednak kiedy Freddie dostaje nową pracę, drzwi w drzwi ze sprzedawcą i spotyka swoją starą, szkolną miłość Julie (Felicity Jones), przyjaciele są zmuszeni do dokonania wyborów, które zmienią ich życie na zawsze.

studio
Columbia Pictures / Sony International Motion Picture Production Group
inne tytuły
The Men at the Pru (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Czerwony samochód mini na osiedlu pochodzi z późniejszego roku niż 1973 roku, w którym dzieje się akcja filmu.
Podczas występu na Balu Zwycięzców na scenie można zauważyć zasilany głośnik- model Mackie SRM450. Ten głośnik został wynaleziony w latach 90-tych, podczas gdy akcja filmu toczy się 20 lat wcześniej.
Zdjęcia do filmu były kręcone w Loughborough, Shepperton, Londynie, Shanmore, Woodstocku i Stroud (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 6/10 

  Pauleta ocenił(a) film na 6

  kurczę, po Ricky Gervaisie i Stephenie Merchancie spodziewałem się lepszego filmu, tym bardziej, że sporo tu przychylnych komentarzy; sama historia całkiem ok, w spokojnym klimacie; momentami zabawny i po prostu przyjemny, ale nic poza tym niestety - za mało jak na umiejętności wyżej wymienionych panów Moja ocena: ... więcej

 • nie sam film, a idea

  cary1014 ocenił(a) film na 6

  zapewne dałoby się wycisnąć z tego więcej, rozbudować, czymś jeszcze złapać za serce. nie można go niestety nazwać filmem wybitnym. ale mimo wszystko urzeka. urzeka ideą walki o marzenia, młodzieńczą naiwną odwagą.

 • Karl Pilkington i Stephen Merchant

  minogina ocenił(a) film na 7

  epickie wejścia :D Kto wyłapał? :)

 • fajoski

  bambom

  cudowny film, klimat, po takim filmie można mieć same optymistyczne myśli. Nie był słaby, normalna historia, można powiedzieć ze troszke przewidywalna, ale mądra, bardzo mądra. takie filmy trzeba oglądać

 • Genialnie przedstawione szczurospędy

  diefremde ocenił(a) film na 7

  Scena na balu zwycięzców wywołała mój szeroki uśmiech. Kwintesencja szczurzarnianego z prezesem d***iem (Fiennes, jak zawsze genialny z tym jego oszczędnym stylem).

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.