PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99772}

Cena doskonałości

Perfect Body
6,8 2 436
ocen
6,8 10 1 2436
Cena doskonałości
powrót do forum filmu Cena doskonałości

JAK TU się filmy włączą !?. nie śmiać sie ;p
chce obejrzeć Cena Doskonałości i nie wiem jak, zalogowana jestem !

andzia_166

yy tu się nie ogląda filmów ;>

andzia_166

przykro mi bardzo ale nie ma takiej opcji ^.^

andzia_166

nie wierzę.....

andzia_166

jak to moja mama zawsze powtarzała "gdyby głupota umiała latać, to fruwałabyś jak gołąb"

Rheedii

czemu od razu po kimś jedziecie ? przecież nie każdy wie o wszystkim, powiedziała, żeby się nie śmiać i poprosiła o odpowiedź, a ludzie jak zwykle, jak są mądrzejsi to kogoś zjadą.. nie ma na tym świecie już chyba miłych osób..

ocenił(a) film na 6
andzia_166

na filmweb'ie nie ogląda się filmów online. Portal służy do znalezienia, dowiedzenia się na temat danego filmu w zakresie np. typ filmu, rok realizacji, aktorzy, którzy grają w filmie, skomentowania itp, a także przeczytania lub sporządzenia recenzji, dowiedzenia się kiedy wychodzą np. poszczególne odcinki seriali, zorientowania się jak stoi ranking najlepszych filmów, zagłębienie się w biografię aktorów czy też reżyserów i tym podobnych rzeczy. Jeśli chcesz obejrzeć jakiś film online wpisz w wyszukiwarkę "filmy online" a wyskoczy Ci mnóstwo serwisów, na których po zarejestrowaniu możesz obejrzeć interesujący Cię film lub serial. Pozdrawiam :D

andzia_166

trzeba mieć wtyczkę na chromie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones