PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7166}

Cenny łup

Le casse
6,9 455
ocen
6,9 10 1 455
Cenny łup
powrót do forum filmu Cenny łup

Świetny!

użytkownik usunięty

Dobry film!może nie do końca dobrze obsadzony bo jakoś nie pasował mi tutaj Omar Sharif i Dyan Cannon,no ale Henri Verneuil może nie miał wyboru.
Pościgi samochodowe świetne ale ta scena gdy Belmondo zostaje wysypany w kamieniołomach ,kręcona z góry ...mistrzostwo kaskaderki!!!!światowy poziom!!lepszej nie widziałem w kinie,nie wspomnę ,że wykonywanej przez aktora..no ale taki Belmondo jest jeden!!!Polecam ten film obowiązkowo fanom Belmonda!Nie zawiodą się !

ocenił(a) film na 8

Jak zdobyłeś ten film ? Niestety nie mogę znaleźć napisów, a nie znam francuskiego.

johanek

Ostatnio emitują go na kanałach Cinemax, ma być jeszcze w czerwcu.

He, he, dobra scena, pamiętam ją jeszcze z dzieciństwa. I nie ważne, że przeżycie tego to raczej czysta fikcja, ważne, że JPB wymiatał :)

ocenił(a) film na 7

nie zdawałam sobie sprawy że Belmondo był tak dobrym kaskaderem, scena na wysypisku, te kamienie pędzące za plecami, jazda autobusem zwisając z okna i kopiąc się z drzwiami samochodu, skakanie po dachach samochodów w korku, w porcie jazda dźwigiem razem z ładunkiem kurczaków, kilka bijatyk i oczywiście pościg ale tu mógł być dubler - pełen podziw że nie połamał sobie karku!
ja ostatnio spadłam z roweru podczas gwałtownego hamownia zarzuciło mnie na żwirze i upadłam przed autobusem (skręcał na moim zielonym, żeby nie było że pcham się sama pod koła) - to też była lekka kaskaderka, tylko że wymuszona, ma lekko obolały bok - tym bardziej doceniam popisy Belmondo ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones