My Girlfriend's Boyfriend

1 godz. 24 min.
5,8 3 563
oceny
5,8 10 3563
1 398
chce zobaczyć
{"type":"film","id":525705,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/My+Girlfriend%27s+Boyfriend-2010-525705/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Chłopak mojej dziewczyny
  • MrCzarny82 ocenił(a) ten film na: 5

ale jeden prawdziwy fakt,....kobiety mają coś w sobie co sprawia, że są nieszczere,..kombinują wiele i zazwyczaj posiadają ten ,,kur..ski gen''

• aleera89 ocenił(a) ten film na: 4

MrCzarny82 powiedzial zraniony facet, ogladajacy komedie romantyczne... Kocham ludzi, ktorzy generalizuja uczynki osob, ktore ich zawiodly, na caly gatunek -.-
    Jakbys sie poczul jakbym powiedziala ze wszyscy faceci to dranie, bo chca tylko wykorzystac dziewczyne i ja porzucic, a jak nie daj Boze wyjdzie z tego niespodzianka, uciekaja jak tchorze? :)

• MrCzarny82 ocenił(a) ten film na: 5

aleera89 bo tak jest :)może tylko z tą niespodzianką przesadziłaś:) pozdrawiam:)

• aleera89 ocenił(a) ten film na: 4

MrCzarny82 No co przesadziłam, nie ma takich, co jak dziecko zmajstrują to się upierają, że nie ich, zmieniają nr telefonu i uciekają? To znaczy, że należy generalizować na każdego faceta w ten sposób? Jeśli tak, to gratuluję. Jestem osobą niesamowicie szczerą i nie raz się na tym przejechałam. Wychodzę jednak z założenia, że będę taka, jaka chciałabym być i z jaką osobą chciałabym się zadawać. Opinie osób takich jak Ty, znaczące dla mnie nie są, bo są jedynie subiektywnymi odczuciami zranionego kociaka. Czemu kociaka? Bo koty pamiętają na całe życie...

P.s. Ja na szczęście kotem nie jestem i zapominam krzywdy, nie przenosząc ich na inne osoby :) Powinieneś odwiedzić specjalistę, bo masz już nie lada problem ;)

• venez ocenił(a) ten film na: 9

MrCzarny82 Czy Ty w ogóle skumałeś ten film? Co tu niby kombinowała główna bohaterka? Gdzie ten jej k**wski gen?