PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140250}

Chłopaki z kubła na śmieci

The Garbage Pail Kids Movie
1,6 304
oceny
1,6 10 1 304
Chłopaki z kubła na śmieci
powrót do forum filmu Chłopaki z kubła na śmieci

ten film trafia do wielkiego top12 najgorszych filmow jakie widzialem
sam wyglad tych dzieciakow przyprawia mnie o dreszcze
koszmar

użytkownik usunięty
El_Magiko

Moje bottom top też składa się z 12 filmów i Chłopaki z kubła na śmieci też do niego należą ;)

Poza tym na liście mam jeszcze Batman & Robin, Superman Doomsday, Lost in space the movie, Bitwę o Ziemię, Dziedzica maski czy chociażby Cube Zero.

P.S. Ten żart z moczeniem spodni był chory.

Fakt, to jeden z najgorszych filmów w historii.

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

5% w moim guście xD

El_Magiko

Czy ten film ma fabułe, czy ma sens, czy ma cokolwiek co ma kazdy film????

ocenił(a) film na 1
mim1312

wlasciwie to nie
film jest oparty na kartach kolekcjonerskich... postacie sa paskudne, zarty paskudne i niesmieszne, ochyda, fabuly wlasciwie nie ma, nie wyobrazam sobie jak komus moze sie to spodobac

El_Magiko

Hmm, prawie jak filmy Adama Sandlera xD

rozkminator

E! Od Adama Sandlera masz się odczepić! XD

PanSmakoszek_PL

A proszę bardzo, odczepiam się, ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego :D

ocenił(a) film na 1
rozkminator

Ja również nie!

ocenił(a) film na 1
rozkminator

W tym filmie jest więcej toaletowego humoru niż we wszystkich filmach Sandlera razem wziętych.

El_Magiko

Po tym, jak widziałem recenzję Nostalgii Critica, stwierdziłem, że nie dość, że nie zamierzam nigdy oglądać tego czegoś, to żałowałem, że obejrzałem tę recenzję zawierającą te obrzydliwe sceny wymyślone przez chorego psychicznie Roda Amateau.
A Tobie gdzie udało się znaleźć ten film? W internecie, czy na DVD? Czy też znasz tylko sceny z recenzji Douga Walkera, i na ich podstawie oceniłeś film?
Bo w Polsce nie był emitowany w kinach (i dobrze), a i w telewizji chyba też nie (też dobrze).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones