PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4319}

Chłopaki z sąsiedztwa

Boyz n the Hood
7,5 26 172
oceny
7,5 10 1 26172
7,3 10
ocen krytyków
Chłopaki z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopaki z sąsiedztwa

tak wiem o gangach strzelaninach i wyrwaniu sie z tego getta ale dluzyl mi sie niesamowicie takie troche flaki z olejem,wogole w tym filmie chyba nie bylo ani jednego bialego..jedyne co dobre to klimat lat 90

ocenił(a) film na 10
eingrad

ja pitole, pisac takie bzdury , że ten film jest o nicyzm to jakis wyraz totalnej blazenady, albo deficytu intelektualnego lub bycia totalnie niedojrzalym, bo to wlasnie jeden z tych filmow o "czyms" o wielu wartosciach i przeslaniach, a juz sraczkowaty komentarz, ze nie bylo bialych w filmie to przyklepuje ci łatkę gamonia, wiesz gdzie to sie dzialo, cos ci mowi South Central, Compton, Crenshaw. Sugeruje jakies mile i przyjemne filmiki typu 365 dni itd mysle, z esie tam odnajdzie twoje poczucie estetyki

ocenił(a) film na 5
master_of_vinyl_donuts

Ej mlody gniewny, ja tylko wyrazilem swoje zdanie, ale chyba tego nie rozumiesz..

ocenił(a) film na 10
eingrad

Ty malolat nie zrozumailes filmu, a wiec ja tez wyrazilem swoja opinie, ale chyba tego nie rozumiesz...

ocenił(a) film na 5
master_of_vinyl_donuts

A czemu nie zrozumialem ? Bo ty tak twierdzisz XD daj spokoj chlopie

ocenił(a) film na 10
eingrad

hahano blagam, tekst, że to film o niczym, byl moj, czy twoj i jeszcze, ze nie bylo bialych haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones