The Boys in the Band

2 godz. 1 min.
6,4 2 973
oceny
6,4 10 2973
923
chce zobaczyć
{"rate":6.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":839818,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Boys+in+the+Band-2020-839818/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Chłopcy z paczki
  • xManilax ocenił(a) ten film na: 6

    Gdybym miała wskazać przymiotnik określający najnowszy obraz Joe Mantello to byłoby nim słowo nierówny. Początkowe minuty mnie zachwyciły. Jazzowe wstawki robiły robotę. Jednak pierwsza część filmu to niestety bezsensowa gadania i teksty, które miały być śmieszne, a jednak do końca nie trafiło do mnie ukazane poczucie humoru. Znacznie lepiej prezentuje się druga część filmu, ta dramatyczna. Pokazuje, że większość osób homoseksualnych jest nieszczęśliwych ze swojego życia, związków, rozterek wewnętrznych. "Pokaż mi szczęśliwego homoseksualistę, a pokażę trupa geja". Jim Parsons bardzo dobrze zagrał rolę Michaela, gospodarza urodzinowego spędu. Na drugim planie błyszczał Zachary Quinto w roli solenizanta. Kiedy przemawiał Harold przemawiał miałam wrażenie, że obcuję z wielkim wydarzeniem. Świetna kreacja.

  • ptomek69 ocenił(a) ten film na: 2

    xManilax Biedronka wydaje się szczęśliwy razem ze śmiesznym człowiekiem.

  • ptomek69 Dla mnie kalka w kale z Chorzystami tylko zmnione moze 10 minut z tąd 6 a nie 8 jak przy Chorzystach

  • wojtekbronkiewicz ocenił(a) ten film na: 7

    suwalczanin W porównaniu do Chórzystów sporo subtelnych żartów i nawiązań do starego Hollywood zostało okrojonych. Nie za bardzo rozumiem dlaczego, skoro Netflixowy remake miał być adaptacją Broadwayowego revival z 2018 roku. Tam scenariusz pozostał niezmieniony a obsada (również Parsons, Quinto itd.) grała o wiele lepiej. Film z 1970 miał w sobie o wiele więcej dramatyzmu i celowego przerysowania postaci, które nadawały filmowi fantastycznego klimatu. Według mnie remake średnio udany, ale to wciąż kawał porządnej historii w środowisku Queer. Daję 7 z sentymentu za wersję z 2018.