PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781582}

Żelazny mistrz Wu

Chao Ji Bao Biao
5,5 246
ocen
5,5 10 1 246

Żelazny mistrz Wu
powrót do forum filmu Żelazny mistrz Wu

To jest film z 2015. Widać to na samym początku filmu, wśród żółtych krzaczków na zielonym tle. Reszta danych jest w napisach początkowych. Polecam prowadzącym stronę obejrzenie filmu i uzupełnienie danych. A co do edycji danych to śmieszy mnie np. takie coś. Aby zmienić rok trzeba podać źródło (link). A jeżeli źródła mają błędy? Niestety wtedy film trzeba obejrzeć. Ja obejrzałem. Cały. Nie dołączę do twórców strony, ale może zmotywuję ich do większej staranności. Pozdrawiam wszystkich.

horus1955

Chińskie źródła, jak i międzynarodowe wskazują na 2016. Dlaczego nie dołączy Pan do twórców strony? Może Pan dodać całkiem sporo wiadomości do tego filmu. Obawiam się, że tam nie został podany rok produkcji. A źródła są potrzebne, bez nich to dopiero by było śmiesznie.

fredaser

Ze źródeł wynika, że pierwszy pokaz filmu odbył się 1 kwietnia 2016. Co wcale nie oznacza roku produkcji. Myślę, że najlepszym źródłem zawsze jest sam film i jego "lista płac". Ale nie będę się spierał. Pozdrawiam.

horus1955

Sprostowanie. Premiera 1.04.2016 to film, o tym samym tytule, produkcji Hong Kong-Chiny, który wyreżyserował i zagrał w nim Sammo Hung. Natomiast ten jest produkcji chińskiej i również miał premierę w kwietniu 2016. Ciekawostka. Pod koniec filmu ok. 1:19:48 na nagrobku widnieje ostatnia data 24.04.2015.

horus1955

Ja do wielu filmów pisałem uzupełnienie danych, z reżyserem, plakatami itp. jeszcze nigdy to co wpisywałem się nie pojawiło (mimo że podałem źródło). Nie wiem na jakiej zasadzie ktoś tam to zatwierdza, ale chyba są ludzie preferowani, a reszta to se może...

miko_5

Źródła których wymaga FW nie zawsze są wiarygodne. Bo tak naprawdę co to są za źródła? Wiki, IMDb, jakieś zamieszczone w necie wiadomości na innych forach, lub portalach filmowych. A tak naprawdę najlepszym źródłem jest zawsze sam film. Ale komu by się chciało przeglądać i analizować napisy końcowe, kiedy nawet nie obejrzało się samego filmu. Smutne to...

horus1955

HAHAHA

miko_5

miko_5
dla tego ja przeszedłem na IMDb,
zawsze dodają moje materiały, nowe filmy i nigdy nie miałem odrzuczenia albo jakiegoś wiecznego oczekiwania na dodanie jak na tym ...... co pisze teraz.
pozdrawiam

miko_5

Kiedyś przed laty miałem dobre chęci i też coś dodałem wraz ze źródłem. W odpowiedzi otrzymałem żebym się się wysilił a nie kopiował danych. Jakiś czas później do tego filmu pojawiło się uzupełnienie/sprostowanie zgodnie z moim zgłoszeniem ale bez moich danych... Dziękuję, więcej nic nie dodaję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones